| Temperatura | -20°-80℃ |
|---|---|
| Wi-Fi | 2,4G/5G WiFi Bt |
| Otwór na wkręt | :prężnica 4 mm |
| Ethernetu | 10/100/1000m |
| EMMC | 16G-128G Opcjonalnie |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna maszyny POS z podwójnym ekranem |
|---|---|
| system operacyjny | Android 11 |
| Port szeregowy | Wsparcie TTL 、 RS232 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| GPU | ARM G52 2EE Wsparcie OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0, Vulkan 1.1 |
| Baran | 2 GB/4 GB/8 GB |
|---|---|
| Porty szeregowe | TTL (1-7 PCS), RS232 (0-6 PCS), RS485 (0-2 PCS) |
| Wypełnij światłem | Światło wypełniające 12 V (kontrolowany przełącznik) |
| Wyświetlacz | Obsługa LVDS MIPI EDP HDMI Wyświetlacz |
| Nazwa produktu | Płyta główna Androida |
| Nazwa produktu | Płyta główna z systemem wbudowanym do KIOSKU |
|---|---|
| Kamera | Obsługa interfejsu USB |
| Procesor | RK3288 |
| Rozmiar PCB | 100 mm * 80 mm |
| GPU | Mali-T764 |
| Nazwa produktu | RK3568 Embedded Board |
|---|---|
| GPU | Mali-G52GPU |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Sieć bezprzewodowa | 2,4 g/5G bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi -Fi |
| Typ karty pamięci | Wsparcie TF-CARD |
| Porty szeregowe | TTL (1-7 PCS), RS232 (0-6 PCS), RS485 (0-2 PCS) |
|---|---|
| Edytor | Czterordzeniowy 64-bitowy procesor Cortex-A55 |
| NPU | 1tops |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Nazwa produktu | Płyta główna Androida |
| Model | Wbudowana płyta główna ARM JLD-P01 |
|---|---|
| Typ | Multilayer PCB |
| Tworzywo | RF4 |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna Industrial ARM |
|---|---|
| Wi-Fi | Wi-Fi BT 2,4G/5G |
| system operacyjny | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Warstwa PCB | Płyta 8-warstwowa |
| Port szeregowy | Łącznie 5 typów opcjonalnych, TTL (1-5 szt.), RS232 (0-4 szt.), RS485 (0-2 szt.) |
| Nazwa | Wszystko w jednej płycie głównej |
|---|---|
| Wejście mocy | Wejście DC12V |
| Wyświetlacz podwójnego ekranu | Nie wspieraj |
| Zastosowania | Maszyna reklamowa 4K, komercyjne wyposażenie wyświetlacza |
| Pamięć | Opcja pamięci DDR 2G/4G |
| Nazwa produktu | Przemysłowa tabliczka ramienia wbudowana |
|---|---|
| Procesor | Rockchip RK3588 |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 |
| Port szeregowy | Łącznie 5 typów opcjonalnych, TTL (1-5 szt.), RS232 (0-4 szt.), RS485 (0-2 szt.) |
| Zasilanie | Wejście DC12V |