| Temperature | -20°-80℃ |
|---|---|
| Wi-Fi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Screw Hole | :diameter 4mm |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| Product Name | Dual Screen POS Machine Embedded Motherboard |
|---|---|
| OS | Android 11 |
| Serial Port | Support TTL、RS232 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
|---|---|
| Serial Ports | TTL (1-7 Pcs), RS232 (0-6 Pcs), RS485(0-2 Pcs) |
| Fill Light | 12V Fill Light (controllable Switch) |
| Display | Support LVDS MIPI EDP HDMI Display |
| Product Name | Android Motherboard |
| Product Name | Embedded System Motherboard For KIOSK |
|---|---|
| Camera | Support USB Interface |
| CPU | RK3288 |
| PCB Size | 100mm*80mm |
| GPU | Mali-T764 |
| Product Name | RK3568 Embedded Board |
|---|---|
| GPU | Mali-G52GPU |
| OS | ANDROID 11/ Linux Ubuntu |
| Wireless Network | 2.4G/5G Wireless WIFI Internet Access |
| Memory Card Type | Support TF-CARD |
| Serial Ports | TTL (1-7 Pcs), RS232 (0-6 Pcs), RS485(0-2 Pcs) |
|---|---|
| Processor | Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor |
| NPU | 1TOPS |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Product Name | Android Motherboard |
| Model | Embedded ARM Motherboard JLD-P01 |
|---|---|
| Type | Multilayer Pcb |
| Material | RF4 |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| Product Name | Embedded Industrial ARM Motherboard |
|---|---|
| WIFI | 2.4G/5G WiFi BT |
| OS | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial Port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Name | All In One Motherboard |
|---|---|
| Power Input | DC12V Input |
| Dual Screen Display | Do Not Support |
| Applications | 4K Advertising Machine, Commercial Display Equipment |
| Memory | DDR Memory 2G/4G Option |
| Product Name | Industrial Embedded ARM Board |
|---|---|
| CPU | Rockchip RK3588 |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 |
| Serial Port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Power Supply | DC12V Input |