| Temperatuur | -20°-80℃ |
|---|---|
| Wifi | 2.4G/5G wifi BT |
| Schroefgat | :diameter 4 mm |
| Ethernet | 10/100/1000m |
| EMMC | 16G-128G facultatief |
| Productnaam | Dual Screen POS-machine ingebed moederbord |
|---|---|
| Besturingssysteem | Androïde 11 |
| Seriële poort | Ondersteuning TTL、RS232 |
| PCB-grootte | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| GPU | ARM G52 2EE Ondersteunt OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
|---|---|
| Seriële poorten | TTL (1-7 stuks), RS232 (0-6 stuks), RS485 ((0-2 stuks) |
| licht vullen | 12V vullamp (besturbare schakelaar) |
| Weergave | Ondersteuning van LVDS MIPI EDP HDMI-display |
| Productnaam | androïde motherboard |
| Productnaam | Embedded systeemmoederbord voor KIOSK |
|---|---|
| Camera | Ondersteuning USB-interface |
| CPU | RK3288 |
| PCB-grootte | 100 mm * 80 mm |
| GPU | Mali-T764 |
| Productnaam | RK3568 Embedded Board |
|---|---|
| GPU | Mali-G52GPU |
| Os | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Draadloos netwerk | 2.4G/5G draadloos WiFi-internettoegang |
| Type geheugenkaart | Ondersteuning van TF-kaart |
| Seriële poorten | TTL (1-7 stuks), RS232 (0-6 stuks), RS485 ((0-2 stuks) |
|---|---|
| Verwerker | Quad-core 64-bit Cortex-A55 processor |
| NPU | 1TOPS |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Naam van het product | androïde motherboard |
| Model | Geïntegreerd ARM-moederbord JLD-P01 |
|---|---|
| Type | Meerlagige PCB |
| Materiaal | RF4 |
| Laag | 4 |
| PCB-grootte | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Productnaam | Geïntegreerd industrieel ARM-moederbord |
|---|---|
| WIFI | 2.4G/5G WiFi-BT |
| Besturingssysteem | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| PCB-laag | 8-laags bord |
| Seriële poort | 5 in totaal, optionele typen, TTL (1-5 stuks), RS232 (0-4 stuks), RS485 (0-2 stuks) |
| Naam | Allemaal op één moederbord |
|---|---|
| Power Input | DC12V -invoer |
| Dubbele schermweergave | Ondersteuning niet |
| Toepassingen | 4K -advertentiemachine, commerciële displayapparatuur |
| Geheugen | DDR -geheugen 2G/4G -optie |
| Productnaam | Industriële ingebedde ARM-platen |
|---|---|
| CPU | Rockchip RK3588 |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 |
| Seriële poort | 5 in totaal, optionele typen, TTL (1-5 stuks), RS232 (0-4 stuks), RS485 (0-2 stuks) |
| Voeding | DC12V-ingang |