| Sıcaklık | -20°-80°C |
|---|---|
| Wifi | 2.4g/5g wifi bt |
| Vida deliği | Çaprağı: 4 mm |
| ethernet | 10/100/1000m |
| EMMC | 16G-128G isteğe bağlı |
| Ürün Adı | Çift Ekranlı POS Makinesi Gömülü Anakart |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Android 11 |
| Seri bağlantı noktası | Destek TTL 、 RS232 |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Destek OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| Veri deposu | 2GB/4GB/8GB |
|---|---|
| Seri bağlantı girişleri | TTL (1-7 PC), RS232 (0-6 PC), Rs485 (0-2 PC) |
| Dolgu Işığı | 12V doldurma ışığı (kontrol edilebilir anahtar) |
| Görüntüle | LVDS MIPI EDP HDMI ekranı destek |
| Ürün Adı | Android Ana kartı |
| Ürün Adı | KIOSK İçin Gömülü Sistem Anakartı |
|---|---|
| Kamera | Destek USB Arayüzü |
| İşlemci | RK3288 |
| PCB Boyutu | 100mm*80mm |
| GPU | Mali-T764 |
| Ürün adı | RK3568 Gömülü Kart |
|---|---|
| GPU | Mali-G52GPU |
| İşletim sistemi | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Kablosuz ağ | 2.4g/5g kablosuz wifi internet erişimi |
| Hafıza Kartı Tipi | TF kartını destekleyin |
| Seri bağlantı girişleri | TTL (1-7 PC), RS232 (0-6 PC), Rs485 (0-2 PC) |
|---|---|
| işlemci | Dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci |
| NPU | 1TOPS |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Ürün Adı | Android Ana kartı |
| Modeli | Gömülü ARM Anakart JLD-P01 |
|---|---|
| Tip | Çok katmanlı pcb |
| Malzeme | RF4 |
| Katman | 4 |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| Ürün adı | Gömülü Endüstriyel ARM Anakart |
|---|---|
| WİFİ | 2.4G/5G Wi-Fi BT |
| İşletim Sistemi | ANDROID11/LinuxUbuntu |
| PCB Katmanı | 8 Katmanlı Tahta |
| Seri Bağlantı Noktası | Toplamda 5, Opsiyonel Türler,TTL(1-5 adet)、RS232(0-4 adet)、RS485(0-2 adet) |
| İsim | Hepsi Bir Anakartta |
|---|---|
| Güç girişi | DC12V girişi |
| Çift ekran ekranı | Destekleme |
| Başvuru | 4K Reklam Makinesi, Ticari Ekran Ekipmanı |
| Hafıza | DDR Bellek 2G/4G seçeneği |
| Ürün adı | Endüstriyel gömülü kol tablosu |
|---|---|
| İşlemci | Rockchip RK3588 |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 |
| Seri Bağlantı Noktası | Toplamda 5, Opsiyonel Türler,TTL(1-5 adet)、RS232(0-4 adet)、RS485(0-2 adet) |
| Güç kaynağı | DC12V Girişi |