| نام محصول | Allwinner Allwinner Allwinner A133 Android Motherboard SOM سیستم تعبیه شده در بازوی بازوی PCB تک صفح |
|---|---|
| CPU | پردازنده چهار هسته ای Cortex-A53 با سرعت ساعت 1.6 گیگاهرتز. |
| پردازنده گرافیکی | IMG PowerVR GE8300 ، پشتیبانی از OpenGL ES 3.2 ، Vulkan 1.1 و OpenCL 1.2. |
| حافظه | از گزینه های 1G/2G/4G DDR4 پشتیبانی می کند. |
| ذخیره سازی | ذخیره سازی EMMC با ظرفیت های اختیاری 16G-128G. |
| حافظه | گزینه 2G/4G LPDDR3 |
|---|---|
| اندازه PCB | 100mm*80mm |
| نوع کارت حافظه | کارتن |
| وای فای | 2.4G/5G WiFi Bt |
| نمایش | پشتیبانی از LVDS ((دوگانه 8,1920*1080) ، EDP |
| نام محصول | مادربرد برد Rockchip RK3568 |
|---|---|
| سیستم عامل | ANDROID |
| RTC | پشتیبانی از حافظه ساعت خاموش، روشن و خاموش کردن خودکار |
| دما | -20-80 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | ورودی DC12V3A |
| نام محصول | مادربرد مدار PCBA RK3568 |
|---|---|
| منبع تغذیه | ورودی DC12V-24V |
| TP | رابط I2C / USB TP |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| نام محصول | مادربرد ARM جاسازی شده RK3566 |
|---|---|
| ورودی برق | ورودی DC12V-28V |
| خروجی صدا | استریو ، از جلوه های صوتی اجتماعی پشتیبانی کنید |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| اندازه PCB | 125 میلی متر*90 میلی متر |
| نام محصول | برد ARM جاسازی شده صنعتی RK3588 JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 تاپ |
| اندازه PCB | 170mm*170mm |
| سیستم عامل | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| حالت منبع تغذیه | ورودی DC12V |
| نام محصول | برد اصلی سیستم جاسازی شده |
|---|---|
| CPU | Cortex-A55 چهار هسته ای (64 بیتی ، تا 2.0 گیگاهرتز)-چند وظیفه ای کارآمد برای بارهای کار تعبیه شده. |
| پردازنده گرافیکی | ARM G52 2EE - از API های گرافیکی پیشرفته (OpenGL ES 3.2 ، Vulkan 1.1) برای UIS و نمایشگرها پشتیبانی |
| NPU | 1 Tops AI Accelerator - وظایف AI Edge سبک وزن را فعال می کند (به عنوان مثال ، تشخیص شی ، AI AI). |
| حافظه | 2GB/4GB/8 GB DDR4 - مقیاس پذیر برای بار کار سبک تا متوسط. |
| اندازه PCB | 170 میلی متر*105 میلی متر |
|---|---|
| دوربین | از دوربین USB پشتیبانی کنید |
| پردازنده گرافیکی | mali-g52gpu |
| NPU | rk nnt 0.8t |
| حالت منبع تغذیه | ورودی DC12V |
| نام محصول | مادربرد Rockchip RK3566 Embedded ARM |
|---|---|
| کارخانه | بله |
| ورودی برق | ورودی DC12V-28V |
| خروجی صدا | استریو ، از جلوه های صوتی اجتماعی پشتیبانی کنید |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| نام محصول | Rockchip Rk3568 Android Board Quad Core Industrial Arm Board اندروید 11 صفحه اصلی PCB جاسازی |
|---|---|
| مواد | RF4 |
| نوع | PCB چند لایه |
| لایه | 6 |
| اندازه PCB | 170mmx170mm |