| مدل | برد ARM تعبیه شده برای دستگاه KIOSK POS |
|---|---|
| درگاه سریال | پشتیبانی TTL 、 RS232 |
| اترنت | پشتیبانی از 1000 مگاهرتز |
| رابط USB | میزبان USB/OTG |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| واژگان کلیدی | صفحه اصلی دستگاه POS ، مادربرد RK3576 ، صفحه 6T تاپ NPU |
|---|---|
| GPU | ARM MALI-G52 MC3 |
| نوع کارت حافظه | کارتن |
| اندازه PCB | 102mm*146mm |
| صفحه لمسی | صفحه لمسی رابط I2C و USB |
| رابط USB | میزبان USB/OTG |
|---|---|
| دوربین | از دوربین USB پشتیبانی کنید |
| منبع تغذیه | ورودی DC12V3A |
| RTC | پشتیبانی از حافظه ساعت خاموش , قدرت اتوماتیک روشن و خاموش |
| اترنت | 10/100 متر |
| شماره شماره | JLD-A06 |
|---|---|
| منزوی | 16G/32G/64G/128G اختیاری |
| CPU | RK3399 |
| سناریوی کاربرد | نمایش تجاری |
| منبع تغذیه | باتری لیتیوم یون 7.4 ولت DC12V3A |
| Product name | Fanless Rockchip RK3288 CPU Android 10.0 Onboard 2GB Memory 8GB ROM Wifi motherboard PCBA JLD076 |
|---|---|
| Memory | 2.2G DDR3 or 4G DDR3 |
| Storage | 3.8G ~64G for option(open board standard is 8G ) |
| Type | Multilayer pcb |
| Material | RF4 |
| Product name | Android 10 Android Embedded Board and Linux Operating System RK3399 Industrial ARM board Support M.2 SSD |
|---|---|
| Cpu | RK3399 Dual Cortex-A72 + Quad Cortex-A53 Size CPU Structure, Maximum Frequency 1.8GHz |
| Internet | RJ45, Support 10M/100M/1000M Ethernet |
| Touch Screen | I2C Interface |
| Operating System | Android 7.1/Android 10 / Linux |
| محصول | Linux Embedded Board (بورد جاسازی شده لینوکس) |
|---|---|
| GPIO | پشتیبانی کنید |
| گارانتی | 1 سال |
| اندازه LCD اختیاری | 7/8/10.1/13.3/15.6/18.5/21.5 و غیره |
| رابط USB | USB3.0 x2 USB 2.0*4 |
| نام محصول | Linux Embedded Board (بورد جاسازی شده لینوکس) |
|---|---|
| CPU | معماری چهار هسته ای Cortex-A17 RK3288 و بالاترین فرکانس چهار هسته 1.8 گیگاهرتز است |
| خروجی صدا | استریو ، از جلوه های صوتی اجتماعی پشتیبانی کنید |
| ظرفیت EMMC | گزینه های 8G/16G/32G/64G/128G |
| پشتیبانی کارت حافظه | کارت TF تا 32 گرم |
| نام | برد تعبیه شده ARM برای ترمینال سلف سرویس |
|---|---|
| رابط USB | میزبان USB/OTG |
| اترنت | پشتیبانی از 1000 مگاهرتز |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| نام محصول | برد ARM جاسازی شده JLD-P03 |
|---|---|
| شبکه بی سیم | دسترسی به اینترنت بی سیم 2.4G/5G بی سیم |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| ذخیره سازی | 16 گیگابایتی -128GB EMMC + TF-CARD-ذخیره قابل اعتماد برای سیستم عامل ، برنامه ها و سیاهههای مربوط. |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |