| نام محصول | برد ARM جاسازی شده صنعتی RK3588 JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 تاپ |
| اندازه PCB | 170mm*170mm |
| سیستم عامل | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| حالت منبع تغذیه | ورودی DC12V |
| نام محصول | Android RK3288 POS Development Linux Board LVDS PCBA ساخت RockChip PX30 سفارشی مادربرد سفارشی jld076 |
|---|---|
| CPU | پردازنده هسته هسته چهار هسته ای Cortex-A17 |
| GPU | پردازنده گرافیکی ARM Mail-T764 |
| خاطره | 2.2G DDR3 یا 4G DDR3 |
| انباره | 3.8 گرم ~ 64 گرم برای گزینه (استاندارد صفحه باز 8 گرم است) |
| نام محصول | برد PCB ARM تعبیه شده |
|---|---|
| وضعیت محصولات | سهام |
| برنامه | کیوسک دستگاه پوز |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| اندازه PCB | 125 میلی متر*90 میلی متر |
| نام محصول | مادربرد جاسازی شده ARM |
|---|---|
| وضعیت محصولات | سهام |
| برنامه | کیوسک دستگاه پوز |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| اندازه PCB | 125 میلی متر*90 میلی متر |
| نام محصول | مادربرد صنعتی RK3568 RK3588 |
|---|---|
| حافظه | 2G/4G/8G DDR4 اختیاری |
| EMMC | 16G-128G اختیاری |
| لایه PCB | تخته 8 لایه |
| پورت سریال | 5 در مجموع، انواع اختیاری، TTL (1-5 عدد)، RS232 (0-4 عدد)، RS485 (0-2 عدد) |
| نام محصول | مادربرد لینوکس |
|---|---|
| RAM | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت / 8 گیگابایت |
| رام | 16/32/64/128/256 گیگابایت |
| اندازه PCB | 158mm*95mm*1.5mm |
| مدل | JLD-A09 |
| نام محصول | RK3288 لینوکس Embedded Board |
|---|---|
| گزینه های ارتقاء | به روزرسانی های سیستم عامل |
| پشتیبانی کارت حافظه | کارت TF تا 32 گرم |
| ظرفیت حافظه | 2G/4G DDR3 |
| ظرفیت ذخیره سازی | 8g ~ 64G EMMC |
| نام محصول | مادربرد JLD-F02 برای سیستم حضور |
|---|---|
| پردازنده گرافیکی | GPU MALI-T764 ، پشتیبانی AFBC (فشرده سازی بافر فریم) ، سخت افزار شتاب با کارایی بالا 2D تعبیه شده |
| نمایشگر دو صفحه ای متفاوت | پشتیبانی کنید |
| ظرفیت EMMC | گزینه های 8G/16G/32G/64G/128G |
| پشتیبانی کارت حافظه | کارت TF تا 32 گرم |
| نوع | PCB چند لایه |
|---|---|
| مادی | RF4 |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 158mm*95mm*1.5mm |
| پیش روی | Android 11/Ubuntu 20.04/Debian 10/11 |
| نام محصول | Pos Embedded ARM Mainboard |
|---|---|
| رابط USB | سوکت USB 2.0 داخلی (4 عدد)، USB خارجی 3.0 (1 عدد) 2.0 (2 عدد) OTG (1 عدد) |
| درگاه سریال | در مجموع 5، انواع اختیاری، TTL (1-5 عدد)، RS232 (0-4 عدد) |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| اندازه PCB | 125 میلی متر*90 میلی متر |