| Nazwa produktu | Płyta główna z wbudowanym systemem Rockchip RK3566 |
|---|---|
| Ekran dotykowy | obsługuje interfejs calowy I2C i wielodotykowy pojemnościowy ekran dotykowy interfejsu USB |
| CZ | Tak |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Interfejs USB | USB3.0 HOST/OTG |
| Nazwa produktu | Multi Interface RK3568 Przemysłowa tablica ramienia z podwójną gigabit LAN kompatybilną z Androidem |
|---|---|
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Zakres temperatury | -20°C do 80°C |
| Rodzaj | Wielowarstwowa płytka drukowana |
| Materiał | RF4 |
| Sieć | Obsługa 10 MHz/100 MHz i 2,4 g/5G bezprzewodowego Wi -Fi |
|---|---|
| Błysk pamięci | 4G Nandflash Najwyższe wsparcie 16G Nandflash (EMMC Obsługa 32G) |
| Wyjście audio | Stereofoniczny |
| RTC | Wsparcie |
| Wyjście wideo | Obsługa LVDS, MIPI wideo Wyjście Najwyższa definicja wyjściowa: 1920x1200 |
| Nazwa | Android Development Board |
|---|---|
| Marka | Klejnot |
| Port szeregowy | Wsparcie TTL i RS232 |
| USB | USB 2.0/ OTG |
| Pamięć | Opcja 2G/ 4G LPDDR3 |
| Nazwa produktu | Opłacalny Allwinner A133 Android Motherboard SOM System wbudowany na modułę PCB PCB Pojedyncza tabli |
|---|---|
| procesor | Czterordzeniowy procesor Cortex-A53 o prędkości zegara 1,6 GHz. |
| GPU | IMG PowerVR GE8300, obsługujący OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1 i OpenCL 1.2. |
| Pamięć | Obsługuje opcje DDR4 1G/2G/4G. |
| Przechowywanie | Pamięć EMMC z opcjonalnymi zdolnościami 16G-128G. |
| Nazwa produktu | POS płyta główna RK3568 |
|---|---|
| Interfejs USB | USB HOST/OTG |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |
| Port szeregowy | Wsparcie TTL 、 RS232 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Edytor | PX30 Maksymalna częstotliwość1,4 GHz |
|---|---|
| Interfejs aparatu | 1x interfejs kamery MIPI-CSI |
| Rodzaje kart pamięci | Wsparcie karty TF --- najwyższy dysk 32G. |
| Baran | 1G DDR3 (obsługa maksymum 2 GB) |
| HDMI_OUT | Wsparcie |
| Nazwa produktu | Android RK3288 POS Motherboard Development Linux Board LVDS PCBA Manufacture RockChip PX30 Niestanda |
|---|---|
| CPU | Quad Core Arm Cortex-A17 Procesor podstawowy |
| GPU | Procesor graficzny ARM Mail-T764 |
| Pamięć | 2,2 g DDR3 lub 4G DDR3 |
| Składowanie | 3,8 g ~ 64 g dla opcji (standard otwarcia płyty to 8G) |
| Nazwa produktu | Płyta główna systemu wbudowanego |
|---|---|
| Procesor | Czterordzeniowy kora-A55 (64-bitowa, do 2,0 GHz)-wydajna wielozadaniowość dla obciążeń osadzonych. |
| GPU | ARM G52 2EE - Obsługuje zaawansowane interfejsy API graficzne (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) dla UIS i |
| NPU | 1 szczyty AI Accelerator - Włącza lekkie zadania AI Edge (np. Wykrywanie obiektów, AI Voice). |
| Pamięć | 2GB/4 GB/8 GB DDR4 - Skalowalne dla lekkich do umiarkowanych obciążeń. |
| Zasilanie | Wejście DC5V/3A; Bateria litowa 3,7 V. |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 112 mmx100,5mmx1,2 mm |
| Główny układ scalony | RK3399 Maksymalna częstotliwość 2,0 GHz |
| Sieć | Obsługa 10 MHz/100 MHz/1000 MHz LAN i 2,4 g/5G bezprzewodowego Wi -Fi |
| Wyjście audio | Stereofoniczny |