| Ürün Adı | gömülü linux ana kartı |
|---|---|
| Seri bağlantı noktası | TTL (1-5) 、 RS232 (2-4) |
| Güç Kaynağı | DC12V3A girişi (yazıcı dahil değil) |
| RTC | Saat belleğini destekleyen gücü destekleyin, otomatik anahtarı destekleyin |
| Kamera | Usb kamera |
| Ürün adı | Gömülü ARM Anakart JLD-P05 |
|---|---|
| İşlemci | RK3568 dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci, en yüksek frekans 2.0GHz'dir |
| OEM/ ODM | Destek |
| GPU | Mali-G52GPU |
| İşletim Sistemi | Android 11/ LinuxUbuntu |
| Ürün Adı | Gömülü ARM Anakart RK3566 |
|---|---|
| Güç Girişi | DC12V-28V giriş |
| Ses Çıkışı | Stereo, sosyal ses efektlerini destekleyin |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB Boyutu | 125mm*90mm |
| Product name | Embedded PCBA Board JLD-P03 |
|---|---|
| RTC | Support power-off clock memory, automatic power on and off |
| TP | I2C /USB interface TP |
| Audio Output | Stereo, support Dolby sound effect |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Ürün Adı | Yerleşik ARM Ana kartı |
|---|---|
| Ürün Durumu | Stoklamak |
| Başvuru | POS Makinesi KİOSK'u |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB Boyutu | 125mm*90mm |
| Ürün Adı | Rk3566 İşlemci Kartı |
|---|---|
| Ürün Durumu | Stoklamak |
| Başvuru | Dijital Kuyruk Kişisel Bilgi Kitaplığı/Banka/Hastane Bilgi Kiosku |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB Boyutu | 125mm*90mm |
| Product name | Embedded Main Board JLD-A10 |
|---|---|
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Application | Commercial display |
| OEM | Welcome |
| eMMC | 16G-128G |
| Ürün Adı | Rockchip RK3566 Kurulu JLD-P02 |
|---|---|
| Fabrika | Evet |
| EMMC | 16G ila 128g isteğe bağlı |
| Ses Çıkışı | Stereo, sosyal ses efektlerini destekleyin |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| Ürün Adı | Gömülü Anakart Rockchip RK3568 JLD-P03 |
|---|---|
| İşlemci | RK3568 Dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci, en yüksek frekans 2,0GHz |
| ROM | 16G 32G 64G 128G |
| Veri deposu | 2G 4G 8G |
| İşletim Sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Ürün Adı | MIPI ile karşılaştırıcı yüksek güvenlikli turnike sistemleri için ideal anakart endüstriyel kol taht |
|---|---|
| Mevzuata uygunluk | FCC, CE |
| Kimlik Doğrulama Mekanizmaları | yüz tanıma |
| Ürün Yazılımı Güncelleme Desteği | OTA |
| Port yerleştirme | USB, HDMI |