| Ürün adı | Rockchip RK3566 Gömülü Sistem Anakartı |
|---|---|
| OEM / DOM | I2C inç arayüzü ve USB arayüzü çoklu dokunmatik kapasitif dokunmatik kayşat desteği |
| RT | Evet |
| İşletim Sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| USB Arayüzü | USB3.0 HOST/OTG |
| Ürün Adı | Android 11 ve Linux JLD-I01 ile uyumlu çift Gigabit LAN ile çoklu arayüz RK3568 Endüstriyel ARM kart |
|---|---|
| işletim sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila 80°C |
| Türü | çok katmanlı pcb |
| Malzeme | RF4 |
| Ağ | 10MHz/100MHz ve 2.4G/5G kablosuz wifi'yi destekleyin |
|---|---|
| Bellek Flaşı | 4G Nandflash En Yüksek Destek 16G Nandflash (EMMC Desteği 32G) |
| Ses çıkışı | Müzik seti |
| RTC | Destek |
| Video çıkışı | Destek LVD'leri, MIPI Video Çıkışı En Yüksek Çıktı Tanımı: 1920x1200 |
| İsim | Android Geliştirme Kurulu |
|---|---|
| Marka | Mücevherli |
| Seri bağlantı noktası | TTL ve RS232'yi destekleyin |
| USB | USB 2.0/ OTG |
| Hafıza | 2G/ 4G LPDDR3 seçeneği |
| Ürün Adı | Maliyet Etkili Allwinner A133 Android Anakart SOM Modül ARM PCB Tek Tahta Bilgisayar Linux Android G |
|---|---|
| İşlemci | Saat hızına sahip dört çekirdekli Cortex-A53 işlemci. |
| GPU | IMG Powervr GE8300, OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1 ve OpenCl 1.2'yi destekliyor. |
| Hafıza | 1G/2G/4G DDR4 seçeneklerini destekler. |
| Depolama | 16G-128g isteğe bağlı kapasitelerle EMMC depolama. |
| Ürün adı | POS anakart RK3568 |
|---|---|
| USB arayüzü | USB HOST/OTG |
| İşletim sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| Seri bağlantı noktası | Destek TTL 、 RS232 |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| işlemci | PX30 Maksimum Frekans1.4GHz |
|---|---|
| Kamera Arayüzü | 1x MIPI-CSI Kamera Arayüzü |
| Bellek kartı türleri | Destek TF CARD --- En yüksek 32G Disk. |
| Veri deposu | 1G DDR3 ((maksimum Destek 2GB) |
| HDMI_OUT | Destek |
| Ürün adı | Android RK3288 POS Anakart Geliştirme Linux Board Lvds PCBA Üretimi Rockchip PX30 Özel Anakart Kazan |
|---|---|
| İşlemci | Dört Çekirdekli Kol Cortex-A17 Çekirdek İşlemci |
| GPU | ARM Posta-T764 Grafik İşlemci |
| Hafıza | 2.2g DDR3 veya 4G DDR3 |
| Depolamak | Seçenek için 3,8g ~ 64G (açık tahta standardı 8g) |
| Ürün adı | Gömülü Sistem Ana Kartı |
|---|---|
| İşlemci | Dört çekirdekli Cortex-A55 (64 bit, 2.0GHz'e kadar)-Gömülü iş yükleri için verimli çoklu görev. |
| GPU | ARM G52 2EE - UI'ler ve ekranlar için gelişmiş grafik API'larını (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) |
| NPU | 1 Tops AI Hızlandırıcı - Hafif Kenar AI görevlerini (örn. Nesne algılama, ses AI) etkinleştirir. |
| Hafıza | 2GB/4GB/8GB DDR4 - Hafif ila orta iş yükleri için ölçeklenebilir. |
| Güç kaynağı | DC5V/3A girişi; 3.7V lityum pil |
|---|---|
| PCB boyutu | 112mmx100.5mmx1.2mm |
| Ana IC | RK3399 Maksimum frekans 2.0 GHz |
| Ağ | 10MHz/100MHz/1000MHz LAN ve 2.4G/5G kablosuz wifi'yi desteklemek |
| Ses çıkışı | Müzik seti |