| Product Name | Embedded System Board |
|---|---|
| NPU | 1TOPS |
| Memory | 2GB/4GB/8GB DDR4 – Scalable For Lightweight To Moderate Workloads. |
| Power Input | DC12V-28V Input |
| Storage | 16GB–128GB EMMC + TF-Card – Reliable Storage For OS, Apps, And Logs. |
| Product Name | RK3288 Embedded POS Board |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Temperature | -20°-80℃ |
| Power Supply | DC12V3A Input |
| TP | I2C /USB Interface TP |
| Product Name | Embedded POS Machine Motherboard |
|---|---|
| OS | Android |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Product Name | Embedded Rk3588 Android Motherboard Model JLD-I02 |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| 4G/5G | Support 4G/5G Network |
| Product Name | POS Embedded System Motherboard |
|---|---|
| USB Interface | USB HOST/OTG |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Serial Port | Support TTL、RS232 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| Product Name | JLD-A09 Embedded Linux Board |
|---|---|
| Camera | MIPI Camera |
| Power Supply | DC12V3A Input |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| Model | JLD-A09 |
| RTC | Support Power-off Clock Memory,automatic Power On And Off |
|---|---|
| Ethernet | 10/100M |
| Audio Output | Stereo, Support Dolby Sound Effect |
| EMMC | 16G-128G Option |
| USB Interface | Internal USB 2.0 (7 Pcs), External USB 2.0 (1 Pc), External OTG (1 Pc) |
| Product Name | Embedded System Board |
|---|---|
| OS | Android |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Product Name | RK3568 Android 11 Embedded Board Self-service Kiosk Pos Machine Embedded System Board With 1TOPS NPU JLD-A08 |
|---|---|
| PCB Size | 140mm*91mm*1.6mm |
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Name | Commercial Display Embedded System Board |
|---|---|
| OS | ANDROID 9.0 |
| Wireless Network | 2.4G / 5G Wireless WIFI Internet Access |
| Applications | 4K Advertising Machine, Commercial Display Equipment |
| Memory | DDR Memory 2G/4G Option |