| Product Name | Embedded Main Board JLD-P08 |
|---|---|
| PCB Size | 146mm*70mm*1.6mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Power Supply | DC12V3A Input(Printer Not Included) |
| Wireless | 2.4G/5G WiFi BT |
| Product Name | Rockchip RK3568 Embedded ARM Motherboard |
|---|---|
| Video Output | Support LVDS, EDP, MIPI Format Video Output |
| OEM/ ODM | Support |
| GPU | Mali-G52GPU |
| OS | ANDROID 11/ Linux Ubuntu |
| Ram Capacity | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
|---|---|
| Temperature | -20°- 80℃ |
| Processor Type | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor, Maximum Frequency 2.0GHz |
| Flash Memory | 16G-128G Optional |
| Serial Port | 7 In Total, Optional Types, TTL (1-7 Pcs), RS232 (0-6 Pcs), RS485(0-2 Pcs) |
| Product Name | Embedded ARM Motherboard |
|---|---|
| Brand | JEWELLED |
| OEM/ ODM | Support |
| GPU | Mali-G52GPU |
| OS | ANDROID 11/ Linux Ubuntu |
| Product Name | Embedded ARM Motherboard JLD-P05 |
|---|---|
| CPU | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor, The Highest Frequency Is 2.0GHz |
| OEM/ ODM | Support |
| GPU | Mali-G52GPU |
| OS | ANDROID 11/ Linux Ubuntu |
| Product Name | Cost Effective Motherboard System On Module RK3566 Quad Core 64-bit Cortex-A55 Single Board Computer For Embedded Applications JLD-P02 |
|---|---|
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| NPU | 1TOPS |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| Product Name | Quad-core 2.0GHZ Gigabit Ethernet RK3568 POS Motherboard Embedded Hardware With AI |
|---|---|
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Type | Multilayer Pcb |
| Product Name | Rockchip RK3566 Embedded System Motherboard |
|---|---|
| Touch Screen | Support I2C Inch Interface And USB Interface Multi-touch Capacitive Touch Scree |
| RT | Yes |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| USB Interface | USB3.0 HOST/OTG |
| Product Name | Cost Effective Rockchip PX30 Cortex-A35 ARM Embedded Mainboard Android PCBA Motherboard Digital Signage Control Board With LVDS Output SBC Low Power Consumption |
|---|---|
| CPU | PX30 (Quad-core Cortex-A35, 1.4GHz) |
| GPU | Multi-core ARM® Mali™-G31 |
| Memory | 1GB DDR3 (max 2GB) |
| Storage | 4GB–16GB NAND Flash (default) Or Up To 32GB EMMC |
| Product Name | Embedded Linux Motherboard |
|---|---|
| Audio Output | Stereo, Support Dolby |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| TP | I2C And USB Interface TP |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch |