| Product Name | Industrial RK3588 Embedded ARM Board JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 TOPS |
| PCB Size | 170mm*170mm |
| OS | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Power Supply Mode | DC12V Input |
| Product Name | Android RK3288 Pos Motherboard Development Linux Board Lvds Pcba Manufacture Rockchip PX30 Custom Motherboard Cash Register JLD076 |
|---|---|
| CPU | Quad Core ARM CORTEX-A17 Core Processor |
| GPU | ARM MAIL-T764 Graphics Processor |
| Memory | 2.2G DDR3 Or 4G DDR3 |
| Storage | 3.8G ~64G For Option(open Board Standard Is 8G ) |
| Product Name | Embedded ARM PCB Board |
|---|---|
| Products Status | Stock |
| Application | POS Machine KIOSK |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| PCB Size | 125mm*90mm |
| Product Name | Embedded ARM Motherboard |
|---|---|
| Products Status | Stock |
| Application | POS Machine KIOSK |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| PCB Size | 125mm*90mm |
| Product Name | RK3568 RK3588 Industrial Motherboard |
|---|---|
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial Port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Product Name | Linux Motherboard |
|---|---|
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| Model | JLD-A09 |
| Product Name | RK3288 Linux Embedded Board |
|---|---|
| Upgrade Options | Firmware Updates |
| Memory Card Support | TF Card Up To 32G |
| Memory Capacity | 2G/4G DDR3 |
| Storage Capacity | 8G ~ 64G EMMC |
| Product Name | JLD-F02 Motherboard For Attendance System |
|---|---|
| GPU | Mali-T764 GPU, Support AFBC (frame Buffer Compression), Embedded High-performance 2D Acceleration Hardware |
| Dual-screen Different Display | Support |
| EMMC Capacity | 8G/16G/32G/64G/ 128G Options |
| Memory Card Support | TF Card Up To 32G |
| Type | Multilayer Pcb |
|---|---|
| Material | RF4 |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10/11 |
| Product Name | Pos Embedded ARM Mainboard |
|---|---|
| USB Interface | Built-in USB 2.0 Sockets (4 Pcs), External USB 3.0 (1 Pce) 2.0 (2 Pcs) OTG (1 Pce) |
| Serial Port | 5 In Total, Optional Types, TTL (1-5 Pcs), RS232 (0-4 Pcs) |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| PCB Size | 125mm*90mm |