| Productnaam | Industriële RK3588 ingebedde ARM-kaart JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 TOPS |
| PCB-formaat | 170 mm * 170 mm |
| Besturingssysteem | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Voedingsmodus | DC12V-ingang |
| Productnaam | Industriële RK3588 ingebedde ARM-kaart JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 TOPS |
| PCB-formaat | 170 mm * 170 mm |
| Besturingssysteem | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Voedingsmodus | DC12V-ingang |
| Productnaam | Industriële ingebedde ARM-platen |
|---|---|
| CPU | Rockchip RK3588 |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 |
| Seriële poort | 5 in totaal, optionele typen, TTL (1-5 stuks), RS232 (0-4 stuks), RS485 (0-2 stuks) |
| Voeding | DC12V-ingang |
| Naam van het product | 1G DDR3 RAM Maximum Ondersteund Android Embedded Board met HD MI Video Out JLD096 |
|---|---|
| USB-poort | USB HOST/OTG |
| Type geheugenkaart | Ondersteuning van TF CARD --- Maximale 32G schijf. |
| PCB-grootte | 120 mmX85 mm |
| Bedrijfsvoering | Android 8.1/10.0 |
| Productnaam | 10.1 inch Wi-Fi Embedded Android/Linux Board RK3288 Industrial Android Pcb Board met HDMI-uitgang vo |
|---|---|
| Geheugen | 8G ~ 64G Voor optie ((open board standaard is 8G) |
| PCB-grootte | 145 mmx100 mmx1,6 mm |
| HDMI | HMDI-uitgang |
| Netwerk | 6Ondersteunt 10/100/1000 MHZ LAN en draadloze WIFI 2.4 of 5G. |
| Productnaam | Multi Interface RK3568 Industrial ARM Board met Dual Gigabit Lan Compatibel met Android 11 en Linux |
|---|---|
| Bedrijfsvoering | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Temperatuurbereik | -20°C tot 80°C |
| Type | Multilayer PCB |
| Materiaal | RF4 |
| Naam | Industrieel ARM-bord |
|---|---|
| Maat | 164 mm*100 mm*1,6 mm |
| GPU | Mali-T860 GPU, ondersteunt OpenGL ES1.1/2.0/3.0/3.1, OpenCL |
| Model nr. | JLD-A06 |
| EMMC | 16g/32g/64g/128g Facultatief |
| Model | Ingebed ARM-bord voor KIOSK POS-machine |
|---|---|
| Seriële poort | Ondersteuning TTL、RS232 |
| Ethernet | Ondersteuning voor 1000 MHz |
| USB -interface | USB HOST/OTG |
| PCB-grootte | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Model | Ingebed ARM-bord voor KIOSK POS-machine |
|---|---|
| Type | Meerlagige PCB |
| Materiaal | RF4 |
| Laag | 4 |
| PCB-grootte | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Model | Ingebed ARM-bord voor KIOSK POS-machine |
|---|---|
| Geheugen | 2G/4G/8G DDR4-optie |
| Ethernet | Ondersteuning voor 1000 MHz |
| Laag | 4 |
| PCB-grootte | 146 mm*102 mm*1,6 mm |