| Product Name | Industrial RK3588 Embedded ARM Board JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 TOPS |
| PCB Size | 170mm*170mm |
| OS | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Power Supply Mode | DC12V Input |
| Product Name | Industrial RK3588 Embedded ARM Board JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 TOPS |
| PCB Size | 170mm*170mm |
| OS | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Power Supply Mode | DC12V Input |
| Product Name | Industrial Embedded ARM Board |
|---|---|
| CPU | Rockchip RK3588 |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 |
| Serial Port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Power Supply | DC12V Input |
| Product Name | 1G DDR3 Ram Maximum Supported Android Embedded Board With HD MI Video Out JLD096 |
|---|---|
| USB Port | USB HOST/OTG |
| Memory CARD Types | Support TF CARD --- Highest 32G Disk. |
| PCB Size | 120mmX85mm |
| OS | ANDROID8.1/10.0 |
| Product Name | 10.1 Inch Wi Fi Embedded Android/Linux Board RK3288 Industrial Android Pcb Board With HDMI Output For Vending Machine |
|---|---|
| Memory | 8G ~64G For Option(open Board Standard Is 8G ) |
| PCB Size | 145mmX100mmX1.6mm |
| HDMI | HMDI Output |
| Network | 6.Support 10/100/1000 MHZ LAN And Wireless WIFI 2.4 Or 5G. |
| Product Name | Multi Interface RK3568 Industrial ARM Board With Dual Gigabit Lan Compatible With Android 11 And Linux JLD-I01 |
|---|---|
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Temperature Range | -20°C To 80°C |
| Type | Multilayer Pcb |
| Material | RF4 |
| Name | Industrial ARM Board |
|---|---|
| Size | 164mm*100mm*1.6mm |
| GPU | Mali-T860 GPU,support OpenGL ES1.1/2.0/3.0/3.1, OpenCL |
| Model NO. | JLD-A06 |
| Emmc | 16g/32g/64G/128g Optional |
| Model | Embedded ARM Board For KIOSK POS Machine |
|---|---|
| Serial Port | Support TTL、RS232 |
| Ethernet | Support For 1000 MHZ |
| USB Interface | USB HOST/OTG |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| Model | Embedded ARM Board For KIOSK POS Machine |
|---|---|
| Type | Multilayer Pcb |
| Material | RF4 |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| Model | Embedded ARM Board For KIOSK POS Machine |
|---|---|
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Option |
| Ethernet | Support For 1000 MHZ |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |