| RAM-capaciteit | 2G/4G/8G DDR4 Facultatief |
|---|---|
| Temperatuur | -20°- 80°C |
| Processortype | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 processor, maximale frequentie 2.0GHz |
| flashgeheugen | 16G-128G facultatief |
| Reekspoort | 7 In totaal, optionele soorten, TTL (1-7 stuks), RS232 (0-6 stuks), RS485 ((0-2 stuks) |
| Naam | Ingebouwde ARM-kaart voor zelfbedieningsterminal |
|---|---|
| USB -interface | USB HOST/OTG |
| Ethernet | Ondersteuning voor 1000 MHz |
| Laag | 4 |
| PCB-grootte | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Productnaam | Geïntegreerd industrieel ARM-moederbord |
|---|---|
| WIFI | 2.4G/5G WiFi-BT |
| Besturingssysteem | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| PCB-laag | 8-laags bord |
| Seriële poort | 5 in totaal, optionele typen, TTL (1-5 stuks), RS232 (0-4 stuks), RS485 (0-2 stuks) |
| Type | Multilayer PCB |
|---|---|
| Materiaal | RF4 |
| De laag | 4 |
| PCB-grootte | 140 mm*91 mm*1,6 mm |
| Bedrijfsvoering | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Seriële poorten | TTL (1-7 stuks), RS232 (0-6 stuks), RS485 ((0-2 stuks) |
|---|---|
| Productnaam | androïde motherboard |
| licht vullen | 12V vullamp (besturbare schakelaar) |
| Verwerker | Quad-core 64-bit Cortex-A55 processor |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| Productnaam | RK3568 RK3588 Industrieel moederbord |
|---|---|
| Geheugen | 2G/4G/8G DDR4 Optioneel |
| EMMC | 16G-128G Optioneel |
| PCB-laag | 8-laags bord |
| Seriële poort | 5 in totaal, optionele typen, TTL (1-5 stuks), RS232 (0-4 stuks), RS485 (0-2 stuks) |
| Geheugen | 2G/4G/8G DDR4 Optioneel |
|---|---|
| RTC | Ondersteuning van uitschakelklokgeheugen, automatisch in- en uitschakelen |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| WIFI | 2.4G/5G WiFi-BT |
| Seriële poorten | 5 in totaal, optionele typen, TTL (1-5 stuks), RS232 (0-4 stuks), RS485 (0-2 stuks) |
| Ethernet | 10/100/1000M |
|---|---|
| PCB Size | 170mm*170mm |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Display | Support LVDS(dual 8),EDP,MIPI,HDMI,VGA |
| Type | Multilayer pcb |
|---|---|
| Material | RF4 |
| Layer | 6 |
| PCB Size | 170mmX170mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Poorten | Wi-Fi, USB 2.0, DisplayPort, Ethernet, USB 3.0 |
|---|---|
| Conditie van artikel | Nieuw |
| RAM | DDR4, 2G/4G/8G |
| CPU -type | Rotschip |
| Besturingssysteem | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |