| Ürün adı | Endüstriyel RK3588 Gömülü ARM Kartı JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 ÜST |
| PCB boyutu | 170mm*170mm |
| İşletim Sistemi | ANDROID11/LinuxUbuntu |
| Güç Kaynağı Modu | DC12V Girişi |
| Ürün adı | Endüstriyel RK3588 Gömülü ARM Kartı JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 ÜST |
| PCB boyutu | 170mm*170mm |
| İşletim Sistemi | ANDROID11/LinuxUbuntu |
| Güç Kaynağı Modu | DC12V Girişi |
| Ürün adı | Endüstriyel gömülü kol tablosu |
|---|---|
| İşlemci | Rockchip RK3588 |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 |
| Seri Bağlantı Noktası | Toplamda 5, Opsiyonel Türler,TTL(1-5 adet)、RS232(0-4 adet)、RS485(0-2 adet) |
| Güç kaynağı | DC12V Girişi |
| Ürün Adı | 1G DDR3 RAM Maksimum Desteklenen Android Gömülü Kart HD MI Video Out JLD096 |
|---|---|
| USB girişi | USB HOST/OTG |
| Bellek kartı türleri | Destek TF CARD --- En yüksek 32G Disk. |
| PCB boyutu | 120mmX85mm |
| işletim sistemi | Android8.1/10.0 |
| Ürün Adı | 10.1 inç Wi FI Gömülü Android/Linux Board RK3288 HDMI çıkışlı Endüstriyel Android PCB kartı, otomat |
|---|---|
| Hafıza | Seçenek için 8G ~ 64G (Açık Kurul Standardı 8g) |
| PCB boyutu | 145mmx100mmx1.6mm |
| HDMI | HMDI çıkışı |
| Ağ | 6. 10/100/1000 MHz LAN ve kablosuz WiFi 2.4 veya 5g'yi destekleyin. |
| Ürün Adı | Android 11 ve Linux JLD-I01 ile uyumlu çift Gigabit LAN ile çoklu arayüz RK3568 Endüstriyel ARM kart |
|---|---|
| işletim sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila 80°C |
| Türü | çok katmanlı pcb |
| Malzeme | RF4 |
| İsim | Endüstriyel ARM Board |
|---|---|
| Boyut | 164mm*100mm*1.6mm |
| GPU | Mali-T860 GPU, OpenGL ES1.1/2.0/3.0/3 desteği.1, OpenCL |
| Model No. | JLD-A06 |
| EMMC | 16G/32G/64G/128G isteğe bağlı |
| Modeli | KIOSK POS Makinesi için Gömülü ARM Kartı |
|---|---|
| Seri bağlantı noktası | Destek TTL 、 RS232 |
| ethernet | 1000 MHz destek |
| USB arayüzü | USB HOST/OTG |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| Modeli | KIOSK POS Makinesi için Gömülü ARM Kartı |
|---|---|
| Tip | Çok katmanlı pcb |
| Malzeme | RF4 |
| Katman | 4 |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| Modeli | KIOSK POS Makinesi için Gömülü ARM Kartı |
|---|---|
| Hafıza | 2G/4G/8G DDR4 Seçeneği |
| ethernet | 1000 MHz destek |
| Katman | 4 |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |