| نام محصول | صفحه تعبیه شده برای دستگاه POS |
|---|---|
| رابط USB | میزبان USB/OTG |
| RTC | خجالت |
| خروجی تصویری | پشتیبانی از سطح عمودی نمایش |
| رم | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت / 8 گیگابایت |
| Product Name | 6 TOPS NPU Industrial ARM Board 2.4G/5G WiFi BT Optional 16G-128G EMMC Embedded System Ubuntu/Linux/Android12 OS RK3588 Motherboard |
|---|---|
| EMMC | 16G-128G Optional |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.1/3.2, Vulkan 1.1,1.2, OpenCL 1.1,1.2,2.0 |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| نام محصول | تخته اصلی بازوی صنعتی RK3568 Quad Core A55 2.0GHZ LPDDR4 2G EMMC 16G Signage Digital Android 11 Ubun |
|---|---|
| حافظه | 2GB/4GB/8 GB DDR4 - مقیاس پذیر برای بار کار سبک تا متوسط. |
| ذخیره سازی | 16GB128GB eMMC + TF-Card ذخیره سازی قابل اعتماد برای سیستم عامل، برنامه ها و لوگ ها. |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| نوع | PCB چند لایه |
| نام محصول | تخته سیستم جاسازی شده |
|---|---|
| NPU | 1 تن |
| حافظه | 2GB/4GB/8 GB DDR4 - مقیاس پذیر برای بار کار سبک تا متوسط. |
| ورودی برق | ورودی DC12V-28V |
| ذخیره سازی | 16 گیگابایتی -128GB EMMC + TF-CARD-ذخیره قابل اعتماد برای سیستم عامل ، برنامه ها و سیاهههای مربوط. |
| مدل | JLD-P01 |
|---|---|
| تایپ کنید | PCB چند لایه |
| مواد | RF4 |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| نام محصول | مادربرد لینوکس |
|---|---|
| RAM | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت / 8 گیگابایت |
| رام | 16/32/64/128/256 گیگابایت |
| اندازه PCB | 158mm*95mm*1.5mm |
| مدل | JLD-A09 |
| نام محصول | Rockchip RK3566 Board JLD-P02 |
|---|---|
| کارخانه | بله |
| منزوی | 16 گرم تا 128 گرم اختیاری |
| خروجی صدا | استریو ، از جلوه های صوتی اجتماعی پشتیبانی کنید |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| نام محصول | برد ARM جاسازی شده JLD-P03 |
|---|---|
| شبکه بی سیم | دسترسی به اینترنت بی سیم 2.4G/5G بی سیم |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| ذخیره سازی | 16 گیگابایتی -128GB EMMC + TF-CARD-ذخیره قابل اعتماد برای سیستم عامل ، برنامه ها و سیاهههای مربوط. |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| نام محصول | دمای تطبیقی -20 80 C RK3568 EDGE COMPUTER PORT DUAL GIGABIT LAN برای اتوماسیون صنعتی JLD -BI01 |
|---|---|
| CPU | RK3568 بالاترین فرکانس تا 2.0 گیگاهرتز |
| رمزگشایی | فرمت کامل H.264 4K@60fps H.265 4K@60fps |
| نوع | کامپیوتر لبه |
| مواد | فلز |
| نام محصول | از تمام پتانسیل محاسبات لبه ای با OpenCL 2.0 و Vulkan 1.0 GPU 2TOPS NPU RK3568 استفاده کنید |
|---|---|
| گیگ RJ45 | دوگانه |
| رمزگذاری | H.264/H.265 1080p@60fps |
| حالت منبع تغذیه | ورودی DC12V/5A |
| CPU | RK3568 بالاترین فرکانس تا 2.0 گیگاهرتز |