| نام محصول | مادربرد سیستم جاسازی شده Rockchip RK3566 |
|---|---|
| صفحه نمایش لمسی | پشتیبانی از رابط اینچ I2C و صفحه لمسی خازنی چند لمسی رابط USB |
| RT | بله |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| رابط USB | USB3.0 HOST/OTG |
| نام محصول | رابط Multi RK3568 بازوی صنعتی با Gigabit LAN سازگار با Android 11 و Linux JLD-I01 |
|---|---|
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| محدوده دما | -20 تا 80 درجه سانتی گراد |
| نوع | PCB چند لایه |
| مواد | RF4 |
| شبکه | پشتیبانی از 10MHz/100MHz و WIFI بی سیم 2.4 گرم/5G |
|---|---|
| فلش حافظه | 4G Nandflash بالاترین پشتیبانی 16G Nandflash (پشتیبانی EMMC 32G |
| خروجی صدا | استریو |
| RTC | حمایت |
| خروجی تصویری | پشتیبانی از LVDS ، MIPI Output Output بالاترین تعریف خروجی: 1920x1200 |
| نام | صفحه توسعه اندرویدی |
|---|---|
| مارک | ناوگان |
| درگاه سریال | از TTL و RS232 پشتیبانی کنید |
| USB | USB 2.0/ OTG |
| خاطره | گزینه 2G/ 4G LPDDR3 |
| نام محصول | Allwinner Allwinner Allwinner A133 Android Motherboard SOM سیستم تعبیه شده در بازوی بازوی PCB تک صفح |
|---|---|
| CPU | پردازنده چهار هسته ای Cortex-A53 با سرعت ساعت 1.6 گیگاهرتز. |
| پردازنده گرافیکی | IMG PowerVR GE8300 ، پشتیبانی از OpenGL ES 3.2 ، Vulkan 1.1 و OpenCL 1.2. |
| حافظه | از گزینه های 1G/2G/4G DDR4 پشتیبانی می کند. |
| ذخیره سازی | ذخیره سازی EMMC با ظرفیت های اختیاری 16G-128G. |
| نام محصول | مادربرد POS RK3568 |
|---|---|
| رابط USB | میزبان USB/OTG |
| پیش روی | Android 11/Linux ubuntu |
| درگاه سریال | پشتیبانی TTL 、 RS232 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| پردازنده | PX30 حداکثر فرکانس 1.4 گیگاهرتز |
|---|---|
| رابط دوربین | 1x رابط دوربین MIPI-CSI |
| انواع کارت حافظه | پشتیبانی از کارت TF --- بالاترین دیسک 32 گرم. |
| رم | 1G DDR3 ((حداکثر پشتیبانی 2GB) |
| hdmi_out | حمایت |
| نام محصول | Android RK3288 POS Development Linux Board LVDS PCBA ساخت RockChip PX30 سفارشی مادربرد سفارشی jld076 |
|---|---|
| CPU | پردازنده هسته هسته چهار هسته ای Cortex-A17 |
| GPU | پردازنده گرافیکی ARM Mail-T764 |
| خاطره | 2.2G DDR3 یا 4G DDR3 |
| انباره | 3.8 گرم ~ 64 گرم برای گزینه (استاندارد صفحه باز 8 گرم است) |
| نام محصول | برد اصلی سیستم جاسازی شده |
|---|---|
| CPU | Cortex-A55 چهار هسته ای (64 بیتی ، تا 2.0 گیگاهرتز)-چند وظیفه ای کارآمد برای بارهای کار تعبیه شده. |
| پردازنده گرافیکی | ARM G52 2EE - از API های گرافیکی پیشرفته (OpenGL ES 3.2 ، Vulkan 1.1) برای UIS و نمایشگرها پشتیبانی |
| NPU | 1 Tops AI Accelerator - وظایف AI Edge سبک وزن را فعال می کند (به عنوان مثال ، تشخیص شی ، AI AI). |
| حافظه | 2GB/4GB/8 GB DDR4 - مقیاس پذیر برای بار کار سبک تا متوسط. |
| منبع برق | ورودی DC5V/3A ؛ باتری لیتیوم 3.7 ولت |
|---|---|
| اندازه PCB | 112mmx100.5mmx1.2mm |
| آی سی اصلی | RK3399 حداکثر فرکانس 2.0 گیگاهرتز |
| شبکه | پشتیبانی از 10MHz/100MHz/1000MHz LAN و WIFI بی سیم 2.4G/5G |
| خروجی صدا | استریو |