| Type | Multilayer Pcb |
|---|---|
| Material | RF4 |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 140mm*91mm*1.6mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Product Name | Odm Embedded Digital Signage Rk3568 Mainboard Dual-LVDS EDP HD-M-I Rockchip Rk3566 Rk3399 Industrial Arm Android Motherboard |
|---|---|
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10/11 |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| Flash Memory | 16G To 64G Optional (standard 16G) |
|---|---|
| Network | Support 10 MHZ / 100MHZ1000MHZ Wired And 2.4G Wireless WIFI Internet Access |
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR 4 Optional (standard Public Version) |
| Audio Output | Stereo Sound, Support Dolby Sound Effects |
| Video Output | Support LVDS (double 8,1920 * 1080), EDP (2560 * 1440), And Video Output In MIPI Format |
| Product Name | Embedded Linux Motherboard JLD-A09 |
|---|---|
| Display | Support LVDS(Dual 8,1920*1080),EDP,MIPI,HDMI |
| Audio Output | Stereo, Support Dolby |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| Model | JLD-A09 |
| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Type | Multilayer Pcb |
| Material | RF4 |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Option |
|---|---|
| Wi-Fi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Serial Port | 4 In Total, Types Option,TTL(1-4)、RS232(0-3)、RS485(0-2) |
| Camera | USB Camera |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Product Name | RK3568 RK3588 Industrial Motherboard |
|---|---|
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial Port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Product Name | Vending Machine Embedded System Board With 8G Memory And -20 To 80 Centigrade Temperature Tolerance |
|---|---|
| Memory | 8G ~64G For Option(open Board Standard Is 8G ) |
| Adaptive Temperature | -20 - 80 Centigrade. |
| Connectivity | Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| HDMI | HMDI Output |
| Product Name | JLD-F02 Motherboard For Attendance System |
|---|---|
| GPU | Mali-T764 GPU, Support AFBC (frame Buffer Compression), Embedded High-performance 2D Acceleration Hardware |
| Dual-screen Different Display | Support |
| EMMC Capacity | 8G/16G/32G/64G/ 128G Options |
| Memory Card Support | TF Card Up To 32G |
| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Type | Multilayer Pcb |
| Material | RF4 |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |