| Product Name | Digital Signage Advertising Embedded Linux Motherboard |
|---|---|
| Audio Output | Stereo, Support Dolby |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| TP | I2C And USB Interface TP |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch |
| Product Name | MIPI POS Machine Motherboard |
|---|---|
| OS | Android |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Name | Embedded Board JLD-F03 For Face Recognition Machine |
|---|---|
| CPU | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor, With The Highest Frequency Of 2.0GHz |
| GPU | ARM G52 2EE |
| USB Interface | USB3.0 HOST/OTG |
| PCB Size | 122mm*75mm |
| Product Name | 6 TOPS NPU Industrial ARM Board 2.4G/5G WiFi BT Optional 16G-128G EMMC Embedded System Ubuntu/Linux/Android12 OS RK3588 Motherboard |
|---|---|
| EMMC | 16G-128G Optional |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.1/3.2, Vulkan 1.1,1.2, OpenCL 1.1,1.2,2.0 |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Adaptive Temperature | -20-80℃ |
|---|---|
| Audio Output | Stereo |
| Video Out | HDMI,CVBS,LVDS/RGB |
| PCB Size | 120mmX85mm |
| Camera Interface | 1x MIPI-CSI Camera Interface |
| Support Bluetooth | 4.0/4.2/5.0 |
|---|---|
| PCB Size | 164mm*100mm*1.6mm |
| Operating System | ANDROID7.1 |
| Flash | 8G-64G EMMC (highest Support 128G) |
| FAQ | Brand Name: JEWELLED, Model Number: JLDA06, Manufactured In China, Minimum Order Quantity: 1 Piece, Payment Terms: T/T |
| Video Output | Support LVDS,HDMI,MIPI Format Output |
|---|---|
| Operation System | ANDROID11/Linux |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| CPU | RK3568 Highest Frequency Up To 2.0GHZ |
| Touch Panel | Support Multi-touch Capacitive Touch Screen |
| Processor | PX30 Maximum Frequency1.4GHZ |
|---|---|
| Camera Interface | 1x MIPI-CSI Camera Interface |
| Memory CARD Types | Support TF CARD --- Highest 32G Disk. |
| Ram | 1G DDR3(maxium Support 2GB) |
| HDMI_OUT | Support |
| Power Supply | DC5V/3A Input; 3.7V Lithium Battery |
|---|---|
| PCB Size | 112mmX100.5mmX1.2mm |
| Main IC | RK3399 Maximum Frequency 2.0 GHZ |
| Network | Support 10MHZ/100MHZ/1000MHZ LAN And 2.4G/5G Wireless WIFI |
| Audio Output | Stereo |
| Product Name | Linux Motherboard |
|---|---|
| TP | I2C And USB Interface TP |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch |
| Temperature | -20°-80℃ |
| Camera | MIPI Camera |