| نام محصول | مادربرد کنترل جاسازی شده |
|---|---|
| TP | I2C و USB رابط TP |
| RTC | از حافظه ساعت خاموش پشتیبانی کنید ، از سوئیچ خودکار پشتیبانی کنید |
| دما | -20-80 درجه سانتیگراد |
| دوربین | دوربین MIPI |
| نام محصول | مادربرد ARM جاسازی شده RK3566 |
|---|---|
| ورودی برق | ورودی DC12V-28V |
| خروجی صدا | استریو ، از جلوه های صوتی اجتماعی پشتیبانی کنید |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| اندازه PCB | 125 میلی متر*90 میلی متر |
| نام محصول | مادربرد Rockchip RK3566 Embedded ARM |
|---|---|
| کارخانه | بله |
| ورودی برق | ورودی DC12V-28V |
| خروجی صدا | استریو ، از جلوه های صوتی اجتماعی پشتیبانی کنید |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| اندازه PCB | 140mm*91mm*1.6mm |
|---|---|
| دوربین | دوربین USB |
| درگاه سریال | 4 در کل، انواع گزینه،TTL ((1-4)、RS232 ((0-3)、RS485 ((0-2) |
| حافظه | گزینه 2G/4G/8G DDR4 |
| وای فای | 2.4G/5G WiFi Bt |
| نام | شش مادربرد تعبیه شده بازوی صنعتی RK3399 |
|---|---|
| صفحه لمسی | i2c * 2 |
| منبع تغذیه | DC12V3A ورودی 7.4V باتری لیتیوم |
| رابط صوتی | جک هدفون 3.5 میلی متری ، جک میکروفون 3.5 میلی متری ، جک 2p2.54 جک * 2 |
| خروجی صدا | استریو ، حمایت از جلوه های صوتی Dolby |
| نام محصول | Linux Embedded Board (بورد جاسازی شده لینوکس) |
|---|---|
| CPU | معماری چهار هسته ای Cortex-A17 RK3288 و بالاترین فرکانس چهار هسته 1.8 گیگاهرتز است |
| خروجی صدا | استریو ، از جلوه های صوتی اجتماعی پشتیبانی کنید |
| ظرفیت EMMC | گزینه های 8G/16G/32G/64G/128G |
| پشتیبانی کارت حافظه | کارت TF تا 32 گرم |
| نام محصول | مادربرد Linux جاسازی شده |
|---|---|
| خروجی صدا | استریو ، از دالبی پشتیبانی کنید |
| حافظه | 2G/4G/8G DDR4 اختیاری |
| TP | I2C و USB رابط TP |
| RTC | از حافظه ساعت خاموش پشتیبانی کنید ، از سوئیچ خودکار پشتیبانی کنید |
| نام محصول | مادربرد مدار PCBA RK3568 |
|---|---|
| منبع تغذیه | ورودی DC12V-24V |
| TP | رابط I2C / USB TP |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| رابط صوتی | جک هدفون 3.5 میلی متری ، رابط میکروفون 2p2.0 ، رابط بلندگو 4p2.0 |
|---|---|
| خط دره | در کل 5 نوع موجود است ، TTL (0-6) ، RS232 (0-6) ، RS485 (1) |
| منبع تغذیه | ورودی DC12V |
| اندازه PCB | 102mm*146mm |
| صفحه لمسی | صفحه لمسی رابط I2C و USB |
| نام محصول | مادربرد کیوسک ماژول |
|---|---|
| CPU | RK3568 |
| TP | رابط I2C / USB TP |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |