| Product name | Rockchip Rk3588 Industrial ARM Board Octo Core Android 12 IOT AI Dual Lan 8K DB H-DMI LVDS RS232 RS485 Mini Smart Motherboard |
|---|---|
| Memory card type | TF-CARD |
| Power supply | DC12V Input |
| Audio port | 3.5mm Headphone Jack, 2P2.0 Microphone Interface, 4P2.0 Speaker Interface |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| شبکه | دسترسی به اینترنت WiFi Wifi و 2.4 گرم WiFi به اینترنت 10 مگاهرتز / 100MHz1000MHz |
|---|---|
| حافظه | 2G / 4G / 8G DDR 4 اختیاری (نسخه عمومی استاندارد) |
| خروجی تصویری | پشتیبانی از LVDS (دو برابر 8،1920 * 1080) ، EDP (2560 * 1440) و خروجی ویدیویی با فرمت MIPI |
| فلش مموری | 16G تا 64G اختیاری (استاندارد 16G) |
| اندازه PCB | 158mmx 95mm |
| نام محصول | برد ARM جاسازی شده JLD-P03 |
|---|---|
| شبکه بی سیم | دسترسی به اینترنت بی سیم 2.4G/5G بی سیم |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| ذخیره سازی | 16 گیگابایتی -128GB EMMC + TF-CARD-ذخیره قابل اعتماد برای سیستم عامل ، برنامه ها و سیاهههای مربوط. |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
|---|---|
| منبع برق | ورودی DC12V3A |
| اندازه PCB | 140mm*91mm*1.6mm |
| وای فای | 2.4G/5G WiFi Bt |
| eMMC | گزینه 16G-128G |
| سازگاری | سازگار با دستگاه های مختلف فروش |
|---|---|
| قابلیت اتصال | اترنت ، وای فای ، بلوتوث |
| دوربین | دوربین MIPI/USB |
| اورت | RS232/TTL*8 |
| دمای سازگار | -20 - 80 سانتیگراد. |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
|---|---|
| eMMC | 16 گرم تا 128 گرم اختیاری |
| نمایش | پشتیبانی از LVDS،EDP،MIPI |
| NPU | 1 تن |
| خروجی صدا | استریو ، از اثر صوتی Dolby پشتیبانی کنید |
| نام | تبلیغات مادربرد دیجیتالی دیجیتال |
|---|---|
| سفارشی کردن لوگو | پشتیبانی هنگام تولید PCB |
| کلمه کلیدی | مادربرد اندروید |
| ورودی برق | ورودی DC12V |
| نمایش صفحه نمایش دوگانه | پشتیبانی نکنید |
| کلمات کلیدی | صفحه اصلی دستگاه POS ، مادربرد RK3576 ، صفحه 6T تاپ NPU |
|---|---|
| RTC | از حافظه ساعت خاموش و خاموش/خاموش خودکار پشتیبانی می کند |
| دوربین | دوربین USB |
| اندازه PCB | 102mm*146mm |
| صفحه لمسی | صفحه لمسی رابط I2C و USB |
| Product Name | 2GB/4GB/6GB LPDDR4 Option Industrial ARM Board with External USB 2.0 2 3.0 1 OTG 1 and Temperature Range -20° to 80C |
|---|---|
| Rom | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB Optional |
| Touch Screen | I2C Interface |
| Power supply | DC12V3A Input 7.4V Li-ion Battery |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| نام | صفحه توسعه اندرویدی |
|---|---|
| مارک | ناوگان |
| درگاه سریال | از TTL و RS232 پشتیبانی کنید |
| USB | USB 2.0/ OTG |
| خاطره | گزینه 2G/ 4G LPDDR3 |