| نام محصول | مادربرد Linux جاسازی شده |
|---|---|
| درگاه سریال | TTL (1-5) 、 RS232 (2-4 |
| منبع تغذیه | ورودی DC12V3A (چاپگر شامل نمی شود) |
| RTC | از حافظه ساعت خاموش پشتیبانی کنید ، از سوئیچ خودکار پشتیبانی کنید |
| دوربین | دوربین USB |
| نام محصول | مادربرد سیستم جاسازی شده |
|---|---|
| CPU | RK3288 |
| پردازنده گرافیکی | MALI-T764 |
| حافظه | گزینه 2G/4G LPDDR3 |
| منزوی | گزینه EMMC16G/32G/64G/128G |
| نام محصول | صفحه سیستم تعبیه شده دستگاه فروش با حافظه 8G و تحمل دمای 20 تا 80 سانتیگراد |
|---|---|
| حافظه | 8G ~ 64G برای گزینه (استاندارد صفحه باز 8G است) |
| دمای سازگاری | -20 - 80 سانتیگراد. |
| قابلیت اتصال | اترنت، وای فای، بلوتوث |
| HDMI | خروجی HMDI |
| نام محصول | Rockchip RK3568 Signage Signage Motherboard HD-MI LVDS 4K HD LCD 2GB+32GB ANDROID11 صنعتی POS مادربر |
|---|---|
| CPU | Cortex-A55 چهار هسته ای (64 بیتی ، تا 2.0 گیگاهرتز)-چند وظیفه ای کارآمد برای بارهای کار تعبیه شده. |
| پردازنده گرافیکی | ARM G52 2EE - از API های گرافیکی پیشرفته (OpenGL ES 3.2 ، Vulkan 1.1) برای UIS و نمایشگرها پشتیبانی |
| رم | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت / 8 گیگابایت |
| ROM | 16/32/64/128/256 گیگابایت |
| نام محصول | مادربرد ماشین POS P08 |
|---|---|
| بندر USB | سوکت داخلی USB 2.0*5 、 USB خارجی 2.0 میزبان*4 、 OTG*1 |
| پیش روی | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| نمایش | پشتیبانی از MIPI |
| بی سیم | 2.4G/5G WiFi Bt |
| نام محصول | مادربرد لینوکس |
|---|---|
| اندازه PCB | 146mm*70mm*1.6mm |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| RTC | از حافظه ساعت خاموش پشتیبانی کنید ، از سوئیچ خودکار پشتیبانی کنید |
| دوربین | دوربین USB |
| پورت های سریال | TTL (1-7 رایانه شخصی) ، RS232 (0-6 pcs) ، RS485 (0-2 رایانه شخصی) |
|---|---|
| نام محصول | مادربرد اندروید |
| نور را پر کنید | نور پرکننده 12 ولت (کنترل می شود) |
| پردازنده | پردازنده چهار هسته ای 64 بیتی Cortex-A55 |
| رم | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت / 8 گیگابایت |
| نام محصول | مادربرد POS توسعه تعبیه شده |
|---|---|
| با دما سازگار شوید | -20 ° ~ 80 ℃ |
| پیش روی | اندروید 11/ لینوکس اوبونتو |
| اترنت | 10/100/1000 متر |
| اندازه PCB | 102mm*146mm |
| نام محصول | صفحه POS تعبیه شده برای نمایش تجاری |
|---|---|
| مارک | ناوگان |
| اترنت | پشتیبانی از 1000 مگاهرتز |
| NPU | rk nnt 0.8t |
| پیش روی | اندروید 11/ لینوکس اوبونتو |
| نام محصول | 10.1 اینچ Wi Fi Board Android/Linux RK3288 Board PCB Android Indroidy با خروجی HDMI برای دستگاه فروش |
|---|---|
| حافظه | 8G ~ 64G برای گزینه (استاندارد صفحه باز 8G است) |
| اندازه PCB | 145mmx100mmx1.6mm |
| HDMI | خروجی HMDI |
| شبکه | 6.Support 10/100/1000 مگاهرتز LAN و WIFI بی سیم 2.4 یا 5G. |