| Product Name | Embedded Linux Motherboard |
|---|---|
| Serial Port | TTL(1-5)、RS232(2-4) |
| Power Supply | DC12V3A Input(Printer Not Included) |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch |
| Camera | USB Camera |
| Product Name | Embedded System Motherboard |
|---|---|
| CPU | RK3288 |
| GPU | Mali-T764 |
| Memory | 2G/4G LPDDR3 Option |
| EMMC | EMMC16G/32G/64G/128G Option |
| Product Name | Vending Machine Embedded System Board With 8G Memory And -20 To 80 Centigrade Temperature Tolerance |
|---|---|
| Memory | 8G ~64G For Option(open Board Standard Is 8G ) |
| Adaptive Temperature | -20 - 80 Centigrade. |
| Connectivity | Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| HDMI | HMDI Output |
| Product Name | Rockchip RK3568 Digital Signage Motherboard Hd-mi Lvds 4K HD LCD 2gb+32gb Android11 Industrial-grade POS Motherboard Linux Embedded Development Board JLD-P03 |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A55 (64-bit, Up To 2.0GHz) – Efficient Multitasking For Embedded Workloads. |
| GPU | ARM G52 2EE – Supports Advanced Graphics APIs (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) For UIs And Displays. |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Product Name | POS Machine Motherboard P08 |
|---|---|
| USB Port | Inner USB 2.0 Socket*5、external USB 2.0 HOST*4、OTG*1 |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Display | Support MIPI |
| Wireless | 2.4G/5G WiFi BT |
| Product Name | Linux Motherboard |
|---|---|
| PCB Size | 146mm*70mm*1.6mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch |
| Camera | USB Camera |
| Serial Ports | TTL (1-7 Pcs), RS232 (0-6 Pcs), RS485(0-2 Pcs) |
|---|---|
| Product Name | Android Motherboard |
| Fill Light | 12V Fill Light (controllable Switch) |
| Processor | Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor |
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| Product Name | Embedded Development POS Motherboard |
|---|---|
| Adapt To The Temperature | -20° ~ 80℃ |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| PCB Size | 102mm*146mm |
| Product Name | Embedded POS Board For Commercial Display |
|---|---|
| Brand | JEWELLED |
| Ethernet | Support For 1000 MHZ |
| NPU | RK NNT 0.8T |
| OS | ANDROID 11/ Linux Ubuntu |
| Product Name | 10.1 Inch Wi Fi Embedded Android/Linux Board RK3288 Industrial Android Pcb Board With HDMI Output For Vending Machine |
|---|---|
| Memory | 8G ~64G For Option(open Board Standard Is 8G ) |
| PCB Size | 145mmX100mmX1.6mm |
| HDMI | HMDI Output |
| Network | 6.Support 10/100/1000 MHZ LAN And Wireless WIFI 2.4 Or 5G. |