| نام محصول | تخته سیستم جاسازی شده |
|---|---|
| NPU | 1 تن |
| حافظه | 2GB/4GB/8 GB DDR4 - مقیاس پذیر برای بار کار سبک تا متوسط. |
| ورودی برق | ورودی DC12V-28V |
| ذخیره سازی | 16 گیگابایتی -128GB EMMC + TF-CARD-ذخیره قابل اعتماد برای سیستم عامل ، برنامه ها و سیاهههای مربوط. |
| نام محصول | برد POS جاسازی شده RK3288 |
|---|---|
| RTC | پشتیبانی از حافظه ساعت خاموش، روشن و خاموش کردن خودکار |
| دما | -20-80 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | ورودی DC12V3A |
| TP | رابط I2C / USB TP |
| نام محصول | مادربرد دستگاه POS جاسازی شده |
|---|---|
| سیستم عامل | اندروید |
| RTC | پشتیبانی از حافظه ساعت خاموش، روشن و خاموش کردن خودکار |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| پردازنده گرافیکی | ARM G52 2EE پشتیبانی OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| Product name | Embedded Rk3588 Android Motherboard Model JLD-I02 |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| 4G/5G | Support 4G/5G Network |
| نام محصول | مادربرد سیستم تعبیه شده POS |
|---|---|
| رابط USB | میزبان USB/OTG |
| پیش روی | Android 11/Linux ubuntu |
| درگاه سریال | پشتیبانی TTL 、 RS232 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| نام محصول | برد لینوکس جاسازی شده JLD-A09 |
|---|---|
| دوربین | دوربین MIPI |
| منبع تغذیه | ورودی DC12V3A |
| اندازه PCB | 158mm*95mm*1.5mm |
| مدل | JLD-A09 |
| RTC | پشتیبانی از حافظه ساعت خاموش , قدرت اتوماتیک روشن و خاموش |
|---|---|
| اترنت | 10/100 متر |
| خروجی صدا | استریو ، از اثر صوتی Dolby پشتیبانی کنید |
| منزوی | گزینه 16G-128G |
| رابط USB | داخلی USB 2.0 (7 قطعه) ، USB خارجی 2.0 (1 PC) ، OTG خارجی (1 PC) |
| نام محصول | تخته سیستم جاسازی شده |
|---|---|
| سیستم عامل | اندروید |
| RTC | پشتیبانی از حافظه ساعت خاموش، روشن و خاموش کردن خودکار |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| پردازنده گرافیکی | ARM G52 2EE پشتیبانی OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| نام محصول | RK3568 Android 11 Board Selfserded Selfsered Selfsered Ciosk POS دستگاه تعبیه شده با 1Tops NPU JLD-A |
|---|---|
| اندازه PCB | 140mm*91mm*1.6mm |
| رم | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت / 8 گیگابایت |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| ROM | 16/32/64/128/256 گیگابایت |
| نام | صفحه نمایش تجاری جاسازی شده سیستم |
|---|---|
| سیستم عامل | Android 9.0 |
| شبکه بی سیم | دسترسی به اینترنت بی سیم 2.4G / 5G بی سیم |
| برنامه های کاربردی | ماشین تبلیغاتی 4K ، تجهیزات نمایش تجاری |
| حافظه | DDR Memory 2G/4G گزینه |