| Ürün Adı | gömülü linux ana kartı |
|---|---|
| Seri bağlantı noktası | TTL (1-5) 、 RS232 (2-4) |
| Güç Kaynağı | DC12V3A girişi (yazıcı dahil değil) |
| RTC | Saat belleğini destekleyen gücü destekleyin, otomatik anahtarı destekleyin |
| Kamera | Usb kamera |
| Ürün Adı | Gömülü Sistem Anakartı |
|---|---|
| İşlemci | RK3288 |
| GPU | Mali-T764 |
| Hafıza | 2G/4G LPDDR3 seçeneği |
| EMMC | EMMC16G/32G/64G/128G seçeneği |
| Ürün Adı | 8G bellek ve -20 ila 80 santigrat sıcaklık toleranslı otomat gömülü sistem kartı |
|---|---|
| Hafıza | Seçenek için 8G ~ 64G (Açık Kurul Standardı 8g) |
| Uyarlanabilir sıcaklık | -20 - 80 Sigenti. |
| Bağlantı | Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| HDMI | HMDI çıkışı |
| Ürün Adı | Rockchip RK3568 Dijital Tabela Anakart HD-MI LVDS 4K HD LCD 2GB+32GB Android11 Endüstriyel sınıf P |
|---|---|
| İşlemci | Dört çekirdekli Cortex-A55 (64 bit, 2.0GHz'e kadar)-Gömülü iş yükleri için verimli çoklu görev. |
| GPU | ARM G52 2EE - UI'ler ve ekranlar için gelişmiş grafik API'larını (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) |
| Veri deposu | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Ürün adı | POS Makine Anakart P08 |
|---|---|
| USB bağlantı noktası | İç USB 2.0 Soketi*5 、 Harici USB 2.0 Ana Bilgisayar*4 、 OTG*1 |
| İşletim sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Görüntülemek | MIPI Destek |
| Kablosuz | 2.4g/5g wifi bt |
| Ürün Adı | Linux Ana pano |
|---|---|
| PCB Boyutu | 146mm*70mm*1.6mm |
| İşletim Sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| RTC | Saat belleğini destekleyen gücü destekleyin, otomatik anahtarı destekleyin |
| Kamera | Usb kamera |
| Seri bağlantı girişleri | TTL (1-7 PC), RS232 (0-6 PC), Rs485 (0-2 PC) |
|---|---|
| Ürün Adı | Android Ana kartı |
| Dolgu Işığı | 12V doldurma ışığı (kontrol edilebilir anahtar) |
| işlemci | Dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci |
| Veri deposu | 2GB/4GB/8GB |
| Ürün adı | Gömülü Geliştirme POS anakart |
|---|---|
| Sıcaklığa uyum sağlayın | -20 ° ~ 80 ℃ |
| İşletim sistemi | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Ethernet | 10/100/1000m |
| PCB Boyutu | 102mm*146mm |
| Ürün adı | Ticari ekran için gömülü POS tahtası |
|---|---|
| Marka | Mücevherli |
| Ethernet | 1000 MHz destek |
| NPU | RK NNT 0.8T |
| İşletim sistemi | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Ürün Adı | 10.1 inç Wi FI Gömülü Android/Linux Board RK3288 HDMI çıkışlı Endüstriyel Android PCB kartı, otomat |
|---|---|
| Hafıza | Seçenek için 8G ~ 64G (Açık Kurul Standardı 8g) |
| PCB boyutu | 145mmx100mmx1.6mm |
| HDMI | HMDI çıkışı |
| Ağ | 6. 10/100/1000 MHz LAN ve kablosuz WiFi 2.4 veya 5g'yi destekleyin. |