| نام محصول | صفحه اصلی جاسازی شده JLD-P08 |
|---|---|
| اندازه PCB | 146mm*70mm*1.6mm |
| پیش روی | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| منبع تغذیه | ورودی DC12V3A (چاپگر شامل نمی شود) |
| بی سیم | 2.4G/5G WiFi Bt |
| نام محصول | مادربرد Rockchip RK3568 Embedded ARM |
|---|---|
| خروجی ویدیو | پشتیبانی از خروجی ویدئو با فرمت LVDS، EDP، MIPI |
| OEM/ ODM | پشتیبانی کنید |
| پردازنده گرافیکی | mali-g52gpu |
| سیستم عامل | اندروید 11/ لینوکس اوبونتو |
| ظرفیت RAM | 2G/4G/8G DDR4 اختیاری |
|---|---|
| دما | -20 درجه- 80 |
| نوع پردازنده | پردازنده چهار هسته ای 64 بیتی Cortex-A55 RK3568 ، حداکثر فرکانس 2.0GHz |
| فلش مموری | 16G-128G اختیاری |
| درگاه سریال | در کل ، انواع اختیاری ، TTL (1-7 رایانه شخصی) ، RS232 (0-6 pcs) ، RS485 (0-2 رایانه شخصی) |
| نام محصول | مادربرد جاسازی شده ARM |
|---|---|
| نام تجاری | ناوگان |
| OEM/ ODM | پشتیبانی کنید |
| پردازنده گرافیکی | mali-g52gpu |
| سیستم عامل | اندروید 11/ لینوکس اوبونتو |
| نام محصول | مادربرد ARM جاسازی شده JLD-P05 |
|---|---|
| CPU | پردازنده چهار هسته ای 64 بیتی Cortex-A55 RK3568 ، بالاترین فرکانس 2.0 گیگاهرتز است |
| OEM/ ODM | پشتیبانی کنید |
| پردازنده گرافیکی | mali-g52gpu |
| سیستم عامل | اندروید 11/ لینوکس اوبونتو |
| Product name | Cost Effective Motherboard System On Module RK3566 Quad Core 64-bit Cortex-A55 Single Board Computer For Embedded Applications JLD-P02 |
|---|---|
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| NPU | 1TOPS |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| نام محصول | چهار هسته ای 2.0GHz Gigabit Ethernet RK3568 POS مادربرد سخت افزار تعبیه شده با AI |
|---|---|
| رم | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت / 8 گیگابایت |
| ROM | 16/32/64/128/256 گیگابایت |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| نوع | PCB چند لایه |
| نام محصول | تخته سیستم جاسازی شده |
|---|---|
| NPU | 1 تن |
| حافظه | 2GB/4GB/8 GB DDR4 - مقیاس پذیر برای بار کار سبک تا متوسط. |
| ورودی برق | ورودی DC12V-28V |
| ذخیره سازی | 16 گیگابایتی -128GB EMMC + TF-CARD-ذخیره قابل اعتماد برای سیستم عامل ، برنامه ها و سیاهههای مربوط. |
| نام محصول | مادربرد سیستم جاسازی شده Rockchip RK3566 |
|---|---|
| صفحه نمایش لمسی | پشتیبانی از رابط اینچ I2C و صفحه لمسی خازنی چند لمسی رابط USB |
| RT | بله |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| رابط USB | USB3.0 HOST/OTG |
| نام محصول | مقرون به صرفه Rockchip PX30 Cortex-A35 بازوی اصلی تعبیه شده Android PCBA مادربرد صفحه کنترل دیجیتال |
|---|---|
| CPU | PX30 (چهار هسته ای Cortex-A35 ، 1.4GHz) |
| GPU | چند هسته ای ARM® MALI ™ -G31 |
| خاطره | 1 گیگابایت DDR3 (حداکثر 2 گیگابایت) |
| انباره | فلاش 4 گیگابایت -16 گیگابایتی NAND (پیش فرض) یا حداکثر 32 گیگابایت EMMC |