| Productnaam | ingebed Linux-moederbord |
|---|---|
| Seriële poort | TTL (1-5) 、 RS232 (2-4) |
| Voeding | DC12V3A-invoer ((Printer niet inbegrepen) |
| RTC | Ondersteuning van geheugen voor de klok bij uitschakelen, ondersteuning van automatische schakeling |
| Camera | USB-camera |
| Productnaam | Geïntegreerd systeemmoederbord |
|---|---|
| CPU | RK3288 |
| GPU | Mali-T764 |
| Geheugen | Optie 2G/4G LPDDR3 |
| EMMC | Optie EMMC16G/32G/64G/128G |
| Naam van het product | Verkoopmachine ingebouwde systeembord met 8G geheugen en -20 tot 80 °C temperatuur tolerantie |
|---|---|
| Geheugen | 8G ~ 64G Voor optie ((open board standaard is 8G) |
| Aanpassingstemperatuur | -20 tot 80 graden. |
| Verbinding | Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| HDMI | HMDI-uitgang |
| Naam van het product | Rockchip RK3568 Digital Signage Motherboard Hd-mi Lvds 4K HD LCD 2gb+32gb Android11 Industriële POS- |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A55 (64-bit, tot 2,0 GHz) |
| GPU's | ARM G52 2EE ondersteunt geavanceerde grafische API's (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) voor gebruikersinte |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Productnaam | Pos machine moederbord p08 |
|---|---|
| USB -poort | Inner USB 2.0 Socket*5 、 Externe USB 2.0 -host*4 、 otg*1 |
| Os | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Weergave | Ondersteuning MIPI |
| Draadloze | 2.4G/5G wifi BT |
| Productnaam | Linux-moederbord |
|---|---|
| PCB-grootte | 146 mm*70 mm*1,6 mm |
| Besturingssysteem | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| RTC | Ondersteuning van geheugen voor de klok bij uitschakelen, ondersteuning van automatische schakeling |
| Camera | USB-camera |
| Seriële poorten | TTL (1-7 stuks), RS232 (0-6 stuks), RS485 ((0-2 stuks) |
|---|---|
| Productnaam | androïde motherboard |
| licht vullen | 12V vullamp (besturbare schakelaar) |
| Verwerker | Quad-core 64-bit Cortex-A55 processor |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| Productnaam | Ingebed ontwikkeling Pos moederbord |
|---|---|
| Aanpassen aan de temperatuur | -20° ~ 80°C |
| Os | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Ethernet | 10/100/1000m |
| PCB -maat | 102 mm*146 mm |
| Productnaam | Embedded POS -bord voor commercieel display |
|---|---|
| Merk | Juwelen |
| Ethernet | Ondersteuning voor 1000 MHz |
| NPU | RK NNT 0,8T |
| Os | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Productnaam | 10.1 inch Wi-Fi Embedded Android/Linux Board RK3288 Industrial Android Pcb Board met HDMI-uitgang vo |
|---|---|
| Geheugen | 8G ~ 64G Voor optie ((open board standaard is 8G) |
| PCB-grootte | 145 mmx100 mmx1,6 mm |
| HDMI | HMDI-uitgang |
| Netwerk | 6Ondersteunt 10/100/1000 MHZ LAN en draadloze WIFI 2.4 of 5G. |