| Nazwa produktu | wbudowana płyta główna Linux |
|---|---|
| Port szeregowy | TTL (1-5 )、 RS232 (2-4) |
| Zasilanie | DC12V3A WEJŚCIE (drukarka nie jest wliczona) |
| RTC | Obsługuj pamięć zegara zasilania, obsługuj automatyczny przełącznik |
| Kamera | Kamera USB |
| Nazwa produktu | Płyta główna z wbudowanym systemem |
|---|---|
| Procesor | RK3288 |
| GPU | Mali-T764 |
| Pamięć | Opcja 2G/4G LPDDR3 |
| EMMC | Opcja EMMC16G/32G/64G/128G |
| Nazwa produktu | Płyty systemu wbudowane w automaty z pamięcią 8G i tolerancją temperatury od -20 do 80 stopni Celsju |
|---|---|
| Pamięć | 8G ~ 64G dla opcji (standard otwarcia płyty to 8G) |
| Temperatura dostosowująca | -20 - 80 Centijła. |
| Łączność | Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| HDMI | Wyjście HMDI |
| Nazwa produktu | RockChip RK3568 Digital Signage płyta główna HD-MI LVDS 4K HD LCD 2GB+32GB Android11 Pos na płycie |
|---|---|
| procesor | Czterordzeniowy kora-A55 (64-bitowa, do 2,0 GHz)-wydajna wielozadaniowość dla obciążeń osadzonych. |
| GPU | ARM G52 2EE - Obsługuje zaawansowane interfejsy API graficzne (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) dla UIS i |
| Baran | 2 GB/4 GB/8 GB |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Nazwa produktu | Pozowa płyta główna P08 |
|---|---|
| Port USB | Wewnętrzne gniazdo USB 2.0*5 、 Zewnętrzny host USB 2.0*4 、 OTG*1 |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Wyświetlacz | Wsparcie MIPI |
| Bezprzewodowy | 2,4G/5G WiFi Bt |
| Nazwa produktu | Płyta główna Linux |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 146 mm*70 mm*1,6 mm |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| RTC | Obsługuj pamięć zegara zasilania, obsługuj automatyczny przełącznik |
| Kamera | Kamera USB |
| Porty szeregowe | TTL (1-7 PCS), RS232 (0-6 PCS), RS485 (0-2 PCS) |
|---|---|
| Nazwa produktu | Płyta główna Androida |
| Wypełnij światłem | Światło wypełniające 12 V (kontrolowany przełącznik) |
| Edytor | Czterordzeniowy 64-bitowy procesor Cortex-A55 |
| Baran | 2 GB/4 GB/8 GB |
| Nazwa produktu | Wbudowana tablica główna POS |
|---|---|
| Dostosuj się do temperatury | -20 ° ~ 80 ℃ |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Ethernet | 10/100/1000m |
| Rozmiar PCB | 102 mm*146 mm |
| Nazwa produktu | Wbudowana tablica POS na wystawę komercyjną |
|---|---|
| Marka | Klejnot |
| Ethernet | Obsługa 1000 MHz |
| NPU | Rk nnt 0,8t |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Nazwa produktu | 10,1 cala WI FI wbudowana płyta Android/Linux RK3288 Przemysłowa płyta PCB z Androidem z wyjściem HD |
|---|---|
| Pamięć | 8G ~ 64G dla opcji (standard otwarcia płyty to 8G) |
| Rozmiar PCB | 145 mmx100mmx1,6 mm |
| HDMI | Wyjście HMDI |
| Sieć | 6. Support 10/100/1000 MHz LAN i bezprzewodowe Wi -Fi 2.4 lub 5G. |