| نام محصول | تخته بازوی تعبیه شده |
|---|---|
| CPU | RK3588 هشت هسته ای 4*Cortex-A76 + 4*Cortex-A55، با بالاترین فرکانس 2.8 گیگاهرتز |
| پردازنده گرافیکی | ARM Mali-G610 MC4 |
| لایه PCB | تخته 8 لایه |
| پورت سریال | 5 در مجموع، انواع اختیاری، TTL (1-5 عدد)، RS232 (0-4 عدد)، RS485 (0-2 عدد) |
| نام محصول | مادربرد POS اختیاری 16G-128G با خروجی ویدیویی HDMI و صفحه لمسی I2C/USB رابط TP JLD-P01 |
|---|---|
| خروجی تصویری | HDMI |
| RTC | پشتیبانی از حافظه ساعت خاموش , قدرت اتوماتیک روشن و خاموش |
| ظرفیت RAM | 2G/4G/8G DDR4 اختیاری |
| دوربین | دوربین USB |
| نام محصول | مادربرد |
|---|---|
| مدل | JLD-P02 |
| مادی | RF4 |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 125mm*90mm*1.6mm |
| نام محصول | برد لینوکس جاسازی شده |
|---|---|
| سیستم عامل | Android11 ، Ubuntu20.04 ، Debian 10 |
| رابط USB | USB3.0 x2 USB 2.0*4 |
| شبکه | پشتیبانی 10MHZ/100MHZ1000MHZ LAN و 2.4G وای فای بی سیم |
| راه حل | RK3568 |
| نام محصول | Linux Embedded Board (بورد جاسازی شده لینوکس) |
|---|---|
| منبع تغذیه | ورودی DC12V/3A |
| رابط USB | USB3.0 x2 USB 2.0*4 |
| دوربین | از دوربین USB پشتیبانی کنید |
| سفارشی سازی | بله |
| نام محصول | برد ARM جاسازی شده JLD-P03 |
|---|---|
| CPU | پردازنده RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55، با بالاترین فرکانس 2.0GHz |
| رام | 16G 32G 64G 128G |
| RAM | 2G 4G 8G |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| نام محصول | مادربرد Linux جاسازی شده |
|---|---|
| پنل لمسی | پانل لمسی پورت I2C و USB |
| دوربین | دوربین USB |
| پورت USB | سوکت داخلی USB 2.0*5 、 USB خارجی 2.0 میزبان*4 、 OTG*1 |
| بی سیم | 2.4G/5G WiFi Bt |
| نام محصول | مادربرد لینوکس جاسازی شده JLD-P08 |
|---|---|
| پورت USB | سوکت داخلی USB 2.0*5 、 USB خارجی 2.0 میزبان*4 、 OTG*1 |
| بی سیم | 2.4G/5G WiFi Bt |
| درگاه سریال | TTL (1-5) 、 RS232 (2-4 |
| منبع تغذیه | ورودی DC12V3A (چاپگر شامل نمی شود) |
| نام محصول | مادربرد لینوکس جاسازی شده JLD-A09 |
|---|---|
| نمایش | پشتیبانی از LVDS (Dual 8 ,1920*1080 , EDP , MIPI , HDMI |
| خروجی صدا | استریو ، از دالبی پشتیبانی کنید |
| اندازه PCB | 158mm*95mm*1.5mm |
| مدل | JLD-A09 |
| نام محصول | مادربرد لینوکس |
|---|---|
| اندازه PCB | 146mm*70mm*1.6mm |
| سیستم عامل | اندروید |
| RTC | از حافظه ساعت خاموش پشتیبانی کنید ، از سوئیچ خودکار پشتیبانی کنید |
| دوربین | دوربین USB |