| Güç Kaynağı | DC12V3A girişi |
|---|---|
| EMMC | 16G-128G seçeneği |
| PCB Boyutu | 100mm*80mm |
| Wifi | 2.4g/5g wifi bt |
| USB arayüzü | Dahili USB 2.0 (7 adet), harici USB 2.0 (1 adet), harici OTG (1 adet) |
| Camera | To Support A USB Camera |
|---|---|
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR4 Optional |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch Function |
| Operating System | ANDROID11, Ubuntu20.04, Etc |
| USB Interface | USB 3.0 HOST / OTG |
| Türü | çok katmanlı pcb |
|---|---|
| Malzeme | RF4 |
| Katman | 4 |
| PCB boyutu | 140mm*91mm*1.6mm |
| işletim sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| işletim sistemi | Android7.1 |
|---|---|
| RTC | Güç kapalıyken saat belleğini destekler, otomatik yeniden başlatmayı destekler ve kapatır |
| dokunmatik panel | Çok noktalı kapasitif dokunmatik ekranı destekleyin. |
| Güç kaynağı | DC5V/3A girişi; 3.7V lityum pil |
| Veri deposu | 2G /4G LPDDR4 |
| Başvuru | POS Makinesi, AI Elektronik Ölçeği, vb. |
|---|---|
| Marka | Mücevherli |
| Oem | Destek |
| Kablosuz ağ | 2.4g/5g wifi bt |
| İşletim sistemi | Android 11/ Linux Ubuntu |
| İsim | Android Geliştirme Kurulu |
|---|---|
| Marka | Mücevherli |
| Seri bağlantı noktası | TTL ve RS232'yi destekleyin |
| USB | USB 2.0/ OTG |
| Hafıza | 2G/ 4G LPDDR3 seçeneği |
| işletim sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
|---|---|
| Güç kaynağı | Dc12v3a girişi |
| PCB boyutu | 140mm*91mm*1.6mm |
| Kablosuz internet | 2.4g/5g wifi bt |
| eMMC | 16G-128G seçeneği |
| Hafıza | 2G/4G/8G DDR4 Seçeneği |
|---|---|
| Kablosuz internet | 2.4g/5g wifi bt |
| Serili Port | 4 Toplamda, Tipler Seçeneği,TTL(1-4)、RS232(0-3)、RS485(0-2) |
| Kamera. | Usb kamera |
| işletim sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| Hafıza | 2G/4G LPDDR3 seçeneği |
|---|---|
| Wifi | 2.4g kablosuz wifi internet erişimi |
| İşletim sistemi | Android |
| EMMC | 16G-128G seçeneği |
| USB arayüzü | Dahili USB 2.0 (7 adet), harici USB 2.0 (1 adet), harici OTG (1 adet) |
| Oem | Destek |
|---|---|
| Kablosuz ağ | 2.4g/5g wifi bt |
| İşletim sistemi | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Ethernet | 10/100/1000m |
| PCB Boyutu | 102mm*146mm |