| Modeli | KIOSK POS Makinesi için Gömülü ARM Kartı |
|---|---|
| Seri bağlantı noktası | Destek TTL 、 RS232 |
| ethernet | 1000 MHz destek |
| USB arayüzü | USB HOST/OTG |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| Anahtar Kelimeler | POS Machine Ana Kurulu, RK3576 Anakart, 6t Tops NPU Board |
|---|---|
| GPU | Arm Mali-G52 MC3 |
| Hafıza Kartı Tipi | TF kart |
| PCB Boyutu | 102mm*146mm |
| Dokunmatik ekran | I2C ve USB arayüzü dokunmatik ekran |
| USB arayüzü | USB HOST/OTG |
|---|---|
| Kamera | USB kamerayı destekleyin |
| Güç kaynağı | Dc12v3a girişi |
| RTC | Güç kapalı saat belleğini destekleyin , Otomatik güç açılıp kapalı |
| Ethernet | 10/100m |
| Model No. | JLD-A06 |
|---|---|
| EMMC | 16G/32G/64G/128G isteğe bağlı |
| İşlemci | RK3399 |
| Uygulama senaryosu | Ticari ekran |
| Güç kaynağı | DC12V3A Giriş 7.4V Li-ion pil |
| Product name | Fanless Rockchip RK3288 CPU Android 10.0 Onboard 2GB Memory 8GB ROM Wifi motherboard PCBA JLD076 |
|---|---|
| Memory | 2.2G DDR3 or 4G DDR3 |
| Storage | 3.8G ~64G for option(open board standard is 8G ) |
| Type | Multilayer pcb |
| Material | RF4 |
| Product name | Android 10 Android Embedded Board and Linux Operating System RK3399 Industrial ARM board Support M.2 SSD |
|---|---|
| Cpu | RK3399 Dual Cortex-A72 + Quad Cortex-A53 Size CPU Structure, Maximum Frequency 1.8GHz |
| Internet | RJ45, Support 10M/100M/1000M Ethernet |
| Touch Screen | I2C Interface |
| Operating System | Android 7.1/Android 10 / Linux |
| Ürün | Linux gömülü pano |
|---|---|
| GPIO | Destek |
| Garanti | 1 Yıl |
| LCD boyutu isteğe bağlı | 7/8/10.1/13.3/15.6/18.5/21.5 vb. |
| USB arayüzü | USB3.0 X2 USB 2.0*4 |
| Ürün Adı | Linux gömülü pano |
|---|---|
| İşlemci | RK3288 dört çekirdekli Cortex-A17 mimarisi ve dört çekirdekli en yüksek frekans 1.8 GHz'dir |
| Ses Çıkışı | Stereo, sosyal ses efektlerini destekleyin |
| EMMC kapasitesi | 8G/16G/32G/64G/128G seçenekleri |
| Hafıza Kartı Desteği | 32G'ye kadar TF kartı |
| İsim | Self Servis Terminali için Gömülü ARM Kartı |
|---|---|
| USB arayüzü | USB HOST/OTG |
| ethernet | 1000 MHz destek |
| Katman | 4 |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| Ürün Adı | Gömülü ARM Kartı JLD-P03 |
|---|---|
| Kablosuz ağ | 2.4g/5g kablosuz wifi internet erişimi |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| Depolamak | 16GB-128GB EMMC + TF-CARD-İşletim sistemi, uygulamalar ve günlükler için güvenilir depolama. |
| İşletim Sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |