| Product Name | Embedded Linux Motherboard |
|---|---|
| Serial Port | TTL(1-5)、RS232(2-4) |
| Power Supply | DC12V3A Input(Printer Not Included) |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch |
| Camera | USB Camera |
| Product Name | Embedded ARM Motherboard JLD-P05 |
|---|---|
| CPU | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor, The Highest Frequency Is 2.0GHz |
| OEM/ ODM | Support |
| GPU | Mali-G52GPU |
| OS | ANDROID 11/ Linux Ubuntu |
| Product Name | Embedded ARM Motherboard RK3566 |
|---|---|
| Power Input | DC12V-28V Input |
| Audio Output | Stereo, Support The Social Sound Effects |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| PCB Size | 125mm*90mm |
| Product Name | Embedded PCBA Board JLD-P03 |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| TP | I2C /USB Interface TP |
| Audio Output | Stereo, Support Dolby Sound Effect |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Product Name | Embedded ARM Motherboard |
|---|---|
| Products Status | Stock |
| Application | POS Machine KIOSK |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| PCB Size | 125mm*90mm |
| Product Name | Rk3566 Cpu Board |
|---|---|
| Products Status | Stock |
| Application | Digital Queue Self Information Library/Bank/Hospital Information Kiosk |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| PCB Size | 125mm*90mm |
| Product Name | Embedded Main Board JLD-A10 |
|---|---|
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Application | Commercial Display |
| OEM | Welcome |
| EMMC | 16G-128G |
| Product Name | Rockchip RK3566 Board JLD-P02 |
|---|---|
| Factory | Yes |
| EMMC | 16G To 128G Optional |
| Audio Output | Stereo, Support The Social Sound Effects |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Product Name | Embedded Motherboard Rockchip RK3568 JLD-P03 |
|---|---|
| CPU | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor, With The Highest Frequency Of 2.0GHz |
| ROM | 16G 32G 64G 128G |
| RAM | 2G 4G 8G |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Product Name | The Ideal Motherboard Industrial ARM Board For High-Security Turnstile Systems Compitable With MIPI Displays JLD-F02 |
|---|---|
| Regulatory Compliance | FCC, CE |
| Authentication Mechanisms | Face Recognition |
| Firmware Update Support | OTA |
| Port Placement | USB, HDMI |