| Product Name | Embedded Control Motherboard |
|---|---|
| TP | I2C And USB Interface TP |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch |
| Temperature | -20°-80℃ |
| Camera | MIPI Camera |
| Product Name | Embedded ARM Motherboard RK3566 |
|---|---|
| Power Input | DC12V-28V Input |
| Audio Output | Stereo, Support The Social Sound Effects |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| PCB Size | 125mm*90mm |
| Product Name | Rockchip RK3566 Embedded ARM Motherboard |
|---|---|
| Factory | Yes |
| Power Input | DC12V-28V Input |
| Audio Output | Stereo, Support The Social Sound Effects |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| PCB Size | 140mm*91mm*1.6mm |
|---|---|
| Camera | USB Camera |
| Serial Port | 4 In Total, Types Option,TTL(1-4)、RS232(0-3)、RS485(0-2) |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Option |
| Wi-Fi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Name | Six Core RK3399 Industrial ARM Embedded Motherboard |
|---|---|
| Touchscreen | I2C * 2 |
| Power Supply Mode | DC12V3A Input 7.4V Lithium Battery |
| Audio Interface | 3.5mm Headphone Jack, 3.5mm Microphone Jack, 2P2.54 Speaker Jack * 2 |
| Audio Output | Stereo, Supporting Dolby Sound Effects |
| Product Name | Linux Embedded Board |
|---|---|
| CPU | RK3288 Quad-core Cortex-A17 Architecture, And The Highest Frequency Of The Quad-core Is 1.8 GHZ |
| Audio Output | Stereo, Support The Social Sound Effects |
| EMMC Capacity | 8G/16G/32G/64G/ 128G Options |
| Memory Card Support | TF Card Up To 32G |
| Product Name | Embedded Linux Motherboard |
|---|---|
| Audio Output | Stereo, Support Dolby |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| TP | I2C And USB Interface TP |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch |
| Product Name | RK3568 PCBA Circuit Motherboard |
|---|---|
| Power Supply | DC12V-24V Input |
| TP | I2C /USB Interface TP |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| Audio Interface | 3.5mm Headphone Jack, 2P2.0 Microphone Interface, 4P2.0 Speaker Interface |
|---|---|
| Gorge Line | A Total Of 5 Types Are Available, TTL (0-6), RS232 (0-6), RS485 (1) |
| Power Supply Mode | DC12V Input |
| PCB Size | 102mm*146mm |
| Touch Screen | I2C And USB Interface Touch Screen |
| Product Name | Kiosk Module Motherboard |
|---|---|
| CPU | RK3568 |
| TP | I2C /USB Interface TP |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |