| Productnaam | POS-hoofdbord |
|---|---|
| Os | Android 11 |
| Seriële poort | Ondersteuning TTL、RS232 |
| PCB -maat | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| GPU | ARM G52 2EE Ondersteunt OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Camera | To Support A USB Camera |
|---|---|
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR4 Optional |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch Function |
| Operating System | ANDROID11, Ubuntu20.04, Etc |
| USB Interface | USB 3.0 HOST / OTG |
| Productnaam | Tourniquetsysteem Ingebed ARM-moederbord |
|---|---|
| Ondersteuning voor firmware-update | OTA |
| Plaatsing van de haven | USB, HDMI |
| Geheugencapaciteit | 2G/4G DDR3 |
| Opslagcapaciteit | 8G ~ 64G EMMC |
| Productnaam | Geïntegreerd ARM-moederbord JLD-P05 |
|---|---|
| CPU | RK3568 quad-core 64-bit Cortex-A55 processor, de hoogste frequentie is 2.0GHz |
| OEM/ ODM | steun |
| GPU | Mali-G52GPU |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| Productnaam | Embedded ARM-moederbord |
|---|---|
| Productenstatus | Voorraad |
| Sollicitatie | POS-machine KIOSK |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB-grootte | 125 mm*90 mm |
| Productnaam | Geïntegreerd moederbord Rockchip RK3568 JLD-P03 |
|---|---|
| CPU | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 processor, met een hoogste frequentie van 2,0 GHz |
| ROM | 16G 32G 64G 128G |
| RAM | 2G 4G 8G |
| Besturingssysteem | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Product | Linux Embedded Board |
|---|---|
| GPIO | Steun |
| Garantie | 1 jaar |
| Lcd-grootte optioneel | 7/8/10.1/13.3/15.6/18.5/21.5 enz. |
| USB -interface | USB3.0 X2 USB2.0*4 |
| Product name | Interactive Touch Screen Android Motherboard |
|---|---|
| PCB size | 140mm*91mm*1.6mm |
| RTC | Support power-off clock memory and automatic power on and off |
| Application | Commercial display |
| OEM | Welcome |
| CPU -frequentie | 1.8 GHz |
|---|---|
| CPU | RK3568-vierling-Kern |
| Garantie | 1 jaar |
| Netwerk | Ondersteuning van 10MHZ/100MHZ1000MHZ LAN en 2.4G draadloze WIFI |
| Video-uitvoer | Ondersteuning van LVDS (1920*1080), EDP ((2560*1440), MIPI-formaat Video-output |
| Productnaam | Rockchip Rk3568 Android Board Quad Core Industrial Arm Board Android 11 Embedded Pcb Mainboard |
|---|---|
| Materiaal | RF4 |
| Type | Multilayer PCB |
| De laag | 6 |
| PCB-grootte | 170 mmX170 mm |