| Product Name | Rockchip Rk3588 Industrial ARM Board Octo Core Android 12 IOT AI Dual Lan 8K DB H-DMI LVDS RS232 RS485 Mini Smart Motherboard |
|---|---|
| Memory Card Type | TF-CARD |
| Power Supply | DC12V Input |
| Audio Port | 3.5mm Headphone Jack, 2P2.0 Microphone Interface, 4P2.0 Speaker Interface |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| Network | Support 10 MHZ / 100MHZ1000MHZ Wired And 2.4G Wireless WIFI Internet Access |
|---|---|
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR 4 Optional (standard Public Version) |
| Video Output | Support LVDS (double 8,1920 * 1080), EDP (2560 * 1440), And Video Output In MIPI Format |
| Flash Memory | 16G To 64G Optional (standard 16G) |
| PCB Size | 158mmX 95mm |
| Product Name | Embedded ARM Board JLD-P03 |
|---|---|
| Wireless Network | 2.4G/5G Wireless WIFI Internet Access |
| Operating System | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Storage | 16GB–128GB EMMC + TF-Card – Reliable Storage For OS, Apps, And Logs. |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
|---|---|
| Power Supply | DC12V3A Input |
| PCB Size | 140mm*91mm*1.6mm |
| Wi-Fi | 2.4G/5G WiFi BT |
| EMMC | 16G-128G Option |
| Compatibility | Compatible With Various Vending Machines |
|---|---|
| Connectivity | Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| Camera | MIPI/USB Camera |
| Uart | RS232/TTL*8 |
| Adaptive Temperature | -20 - 80 Centigrade. |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
|---|---|
| EMMC | 16G To 128G Optional |
| Display | Support LVDS,EDP,MIPI |
| NPU | 1TOPS |
| Audio Output | Stereo, Support Dolby Sound Effect |
| Name | Advertising Digital Sinage Motherboard |
|---|---|
| Customize Logo | Support When Manufacture PCB |
| Keyword | Android Motherboard |
| Power Input | DC12V Input |
| Dual Screen Display | Do Not Support |
| Key Words | Pos Machine Mainboard, RK3576 Motherboard, 6T TOPS NPU Board |
|---|---|
| RTC | Supports Power-off Clock Memory And Automatic On/off |
| Camera | USB Camera |
| PCB Size | 102mm*146mm |
| Touch Screen | I2C And USB Interface Touch Screen |
| Product Name | 2GB/4GB/6GB LPDDR4 Option Industrial ARM Board With External USB 2.0 2 3.0 1 OTG 1 And Temperature Range -20° To 80C |
|---|---|
| Rom | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB Optional |
| Touch Screen | I2C Interface |
| Power Supply | DC12V3A Input 7.4V Li-ion Battery |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Name | Android Development Board |
|---|---|
| Brand | JEWELLED |
| Serial Port | Support TTL And RS232 |
| USB | USB 2.0/ OTG |
| Memory | 2G/ 4G LPDDR3 Option |