| Productnaam | ingebed armbord |
|---|---|
| CPU | RK3588 acht core 4*Cortex-A76 + 4*Cortex-A55, met de hoogste frequentie van 2.8GHz |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 |
| PCB-laag | 8-laags bord |
| Seriële poort | 5 in totaal, optionele typen, TTL (1-5 stuks), RS232 (0-4 stuks), RS485 (0-2 stuks) |
| Productnaam | 16G-128G Optioneel POS-moederbord met HDMI-video-uitgang en touchpaneel I2C/USB-interface TP JLD-P01 |
|---|---|
| Video-uitgang | HDMI |
| RTC | Ondersteuning Power-off Clock Memory, Automatische aan- en uitschakeling |
| RAM-capaciteit | 2G/4G/8G DDR4 Facultatief |
| Camera | usb camera |
| Productnaam | Pos moederbord |
|---|---|
| Model | JLD-P02 |
| Materiaal | RF4 |
| Laag | 4 |
| PCB -maat | 125 mm*90 mm*1,6 mm |
| Productnaam | Geïntegreerd Linux-bord |
|---|---|
| Besturingssysteem | ANDROID11,Ubuntu20.04, Debian 10 |
| USB -interface | USB3.0 X2 USB2.0*4 |
| Netwerk | Ondersteuning van 10MHZ/100MHZ1000MHZ LAN en 2.4G draadloze WIFI |
| Oplossing | RK3568 |
| Productnaam | Linux Embedded Board |
|---|---|
| Voeding | DC12V/3A-invoer |
| USB -interface | USB3.0 X2 USB2.0*4 |
| Camera | Ondersteuning van USB-camera |
| Maatwerk | Ja |
| Productnaam | Ingebouwde ARM-kaart JLD-P03 |
|---|---|
| CPU | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 processor, met een hoogste frequentie van 2,0 GHz |
| ROM | 16G 32G 64G 128G |
| RAM | 2G 4G 8G |
| Besturingssysteem | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Productnaam | ingebed Linux-moederbord |
|---|---|
| Aanraakpaneel | I2C- en USB-toetsenpaneel |
| Camera | USB-camera |
| USB-poort | Inner USB 2.0 Socket*5 、 Externe USB 2.0 -host*4 、 otg*1 |
| Draadloze | 2.4G/5G wifi BT |
| Productnaam | Geïntegreerd Linux-moederbord JLD-P08 |
|---|---|
| USB-poort | Inner USB 2.0 Socket*5 、 Externe USB 2.0 -host*4 、 otg*1 |
| Draadloze | 2.4G/5G wifi BT |
| Seriële poort | TTL (1-5) 、 RS232 (2-4) |
| Voeding | DC12V3A-invoer ((Printer niet inbegrepen) |
| Productnaam | Geïntegreerd Linux-moederbord JLD-A09 |
|---|---|
| Weergave | Ondersteuning LVD's (Dual 8, 1920*1080), EDP, MIPI, HDMI |
| Audio-uitvoer | Stereo, ondersteuning Dolby |
| PCB-grootte | 158 mm*95 mm*1,5 mm |
| Model | JLD-A09 |
| Productnaam | Linux-moederbord |
|---|---|
| PCB-grootte | 146 mm*70 mm*1,6 mm |
| Besturingssysteem | Android |
| RTC | Ondersteuning van geheugen voor de klok bij uitschakelen, ondersteuning van automatische schakeling |
| Camera | USB-camera |