| Product Name | Industrial RK3588 Embedded ARM Board JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 TOPS |
| PCB Size | 170mm*170mm |
| OS | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Power Supply Mode | DC12V Input |
| Product Name | Embedded POS Board For Commercial Display |
|---|---|
| Brand | JEWELLED |
| Ethernet | Support For 1000 MHZ |
| NPU | RK NNT 0.8T |
| OS | ANDROID 11/ Linux Ubuntu |
| Product Name | RK3568 Embedded System Board |
|---|---|
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Type | Multilayer Pcb |
| CPU | Quad-core Cortex-A55 (64-bit, Up To 2.0GHz) – Efficient Multitasking For Embedded Workloads. |
| GPU | ARM G52 2EE – Supports Advanced Graphics APIs (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) For UIs And Displays. |
| Product Name | Embedded Main Board JLD-A10 |
|---|---|
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Application | Commercial Display |
| OEM | Welcome |
| EMMC | 16G-128G |
| Product Name | Display Control Board JLD-P03 |
|---|---|
| Wireless Network | 2.4G/5G Wireless WIFI Internet Access |
| Operating System | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Power Input | DC12V-28V Input |
| Memory | 2GB/4GB/8GB DDR4 – Scalable For Lightweight To Moderate Workloads. |
| Product Name | Embedded Rk3588 Android Motherboard Model JLD-I02 |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| 4G/5G | Support 4G/5G Network |
| Product Name | Cost Effective Rockchip PX30 Cortex-A35 ARM Embedded Mainboard Android PCBA Motherboard Digital Signage Control Board With LVDS Output SBC Low Power Consumption |
|---|---|
| CPU | PX30 (Quad-core Cortex-A35, 1.4GHz) |
| GPU | Multi-core ARM® Mali™-G31 |
| Memory | 1GB DDR3 (max 2GB) |
| Storage | 4GB–16GB NAND Flash (default) Or Up To 32GB EMMC |
| Product Name | Embedded Industrial ARM Motherboard |
|---|---|
| WIFI | 2.4G/5G WiFi BT |
| OS | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial Port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Product Name | Embedded ARM Board JLD-P03 |
|---|---|
| CPU | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor, With The Highest Frequency Of 2.0GHz |
| ROM | 16G 32G 64G 128G |
| RAM | 2G 4G 8G |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Product Name | Embedded Linux Motherboard |
|---|---|
| Touch Panel | I2C And USB Port Touch Panel |
| Camera | USB Camera |
| USB Port | Inner USB 2.0 Socket*5、external USB 2.0 HOST*4、OTG*1 |
| Wireless | 2.4G/5G WiFi BT |