| نام محصول | صفحه اصلی POS |
|---|---|
| پیش روی | Android 11 |
| درگاه سریال | پشتیبانی TTL 、 RS232 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| GPU | ARM G52 2EE پشتیبانی OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| Camera | To Support A USB Camera |
|---|---|
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR4 Optional |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch Function |
| Operating System | ANDROID11, Ubuntu20.04, Etc |
| USB Interface | USB 3.0 HOST / OTG |
| نام محصول | مادربرد ARM تعبیه شده سیستم Turnstile |
|---|---|
| پشتیبانی از بروزرسانی سیستم عامل | OTA |
| محل قرارگیری بندر | USB ، HDMI |
| ظرفیت حافظه | 2G/4G DDR3 |
| ظرفیت ذخیره سازی | 8g ~ 64G EMMC |
| نام محصول | مادربرد ARM جاسازی شده JLD-P05 |
|---|---|
| CPU | پردازنده چهار هسته ای 64 بیتی Cortex-A55 RK3568 ، بالاترین فرکانس 2.0 گیگاهرتز است |
| OEM/ ODM | پشتیبانی کنید |
| پردازنده گرافیکی | mali-g52gpu |
| سیستم عامل | اندروید 11/ لینوکس اوبونتو |
| نام محصول | مادربرد جاسازی شده ARM |
|---|---|
| وضعیت محصولات | سهام |
| برنامه | کیوسک دستگاه پوز |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| اندازه PCB | 125 میلی متر*90 میلی متر |
| نام محصول | مادربرد جاسازی شده Rockchip RK3568 JLD-P03 |
|---|---|
| CPU | پردازنده RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55، با بالاترین فرکانس 2.0GHz |
| رام | 16G 32G 64G 128G |
| RAM | 2G 4G 8G |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| محصول | Linux Embedded Board (بورد جاسازی شده لینوکس) |
|---|---|
| GPIO | پشتیبانی کنید |
| گارانتی | 1 سال |
| اندازه LCD اختیاری | 7/8/10.1/13.3/15.6/18.5/21.5 و غیره |
| رابط USB | USB3.0 x2 USB 2.0*4 |
| Product name | Interactive Touch Screen Android Motherboard |
|---|---|
| PCB size | 140mm*91mm*1.6mm |
| RTC | Support power-off clock memory and automatic power on and off |
| Application | Commercial display |
| OEM | Welcome |
| فرکانس پردازش | 1.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| CPU | RK3568 چهار هسته ای |
| گارانتی | 1 سال |
| شبکه | پشتیبانی 10MHZ/100MHZ1000MHZ LAN و 2.4G وای فای بی سیم |
| خروجی ویدیویی | پشتیبانی از LVDS (1920*1080) ، EDP (2560*1440) ، خروجی ویدیویی با فرمت MIPI |
| نام محصول | Rockchip Rk3568 Android Board Quad Core Industrial Arm Board اندروید 11 صفحه اصلی PCB جاسازی |
|---|---|
| مواد | RF4 |
| نوع | PCB چند لایه |
| لایه | 6 |
| اندازه PCB | 170mmx170mm |