| Ürün adı | gömülü kol tahtası |
|---|---|
| İşlemci | RK3588 sekiz çekirdekli 4*Cortex-A76 + 4*Cortex-A55, en yüksek frekans 2,8 GHz |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 |
| PCB Katmanı | 8 Katmanlı Tahta |
| Seri Bağlantı Noktası | Toplamda 5, Opsiyonel Türler,TTL(1-5 adet)、RS232(0-4 adet)、RS485(0-2 adet) |
| Ürün Adı | 16G-128G HDMI Video Çıkışı ve Dokunmatik Panel I2C/USB Arayüzü TP JLD-P01 |
|---|---|
| Video çıkışı | HDMI |
| RTC | Güç kapalı saat belleğini destekleyin , Otomatik güç açılıp kapalı |
| RAM Kapasitesi | 2G/4G/8G DDR4 isteğe bağlı |
| Kamera. | Usb kamera |
| Ürün adı | pos ana kartı |
|---|---|
| Model | JLD-P02 |
| Malzeme | RF4 |
| Katman | 4 |
| PCB Boyutu | 125mm*90mm*1.6mm |
| Ürün Adı | Gömülü Linux Kartı |
|---|---|
| İşletim sistemi | Android11, Ubuntu20.04, Debian 10 |
| USB arayüzü | USB3.0 X2 USB 2.0*4 |
| Ağ | 10MHz/100MHz1000MHz LAN ve 2.4G kablosuz wifi'yi desteklemek |
| Çözüm | RK3568 |
| Ürün Adı | Linux gömülü pano |
|---|---|
| Güç Kaynağı | DC12V/3A girişi |
| USB arayüzü | USB3.0 X2 USB 2.0*4 |
| Kamera | USB kamerayı destekleyin |
| Özelleştirme | Evet |
| Ürün Adı | Gömülü ARM Kartı JLD-P03 |
|---|---|
| İşlemci | RK3568 Dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci, en yüksek frekans 2,0GHz |
| ROM | 16G 32G 64G 128G |
| Veri deposu | 2G 4G 8G |
| İşletim Sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Ürün Adı | gömülü linux ana kartı |
|---|---|
| Dokunmatik panel | I2C ve USB bağlantı noktası dokunmatik panel |
| Kamera | Usb kamera |
| USB Bağlantı Noktası | İç USB 2.0 Soketi*5 、 Harici USB 2.0 Ana Bilgisayar*4 、 OTG*1 |
| Kablosuz | 2.4g/5g wifi bt |
| Ürün Adı | Gömülü Linux Anakart JLD-P08 |
|---|---|
| USB Bağlantı Noktası | İç USB 2.0 Soketi*5 、 Harici USB 2.0 Ana Bilgisayar*4 、 OTG*1 |
| Kablosuz | 2.4g/5g wifi bt |
| Seri bağlantı noktası | TTL (1-5) 、 RS232 (2-4) |
| Güç Kaynağı | DC12V3A girişi (yazıcı dahil değil) |
| Ürün Adı | Gömülü Linux Anakart JLD-A09 |
|---|---|
| Görüntülemek | Destek Lvds (Çift 8,1920*1080) , EDP , MIPI , HDMI |
| Ses Çıkışı | Stereo, Destek Dolby |
| PCB Boyutu | 158mm*95mm*1.5mm |
| Modeli | JLD-A09 |
| Ürün Adı | Linux Ana pano |
|---|---|
| PCB Boyutu | 146mm*70mm*1.6mm |
| İşletim Sistemi | Android |
| RTC | Saat belleğini destekleyen gücü destekleyin, otomatik anahtarı destekleyin |
| Kamera | Usb kamera |