| Product Name | Embedded ARM Board |
|---|---|
| CPU | RK3588 Eight Core 4*Cortex-A76 + 4*Cortex-A55, With The Highest Frequency Of 2.8GHz |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial Port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Product Name | 16G-128G Optional POS Motherboard With HDMI Video Output And Touch Panel I2C/USB Interface TP JLD-P01 |
|---|---|
| Video Output | HDMI |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Ram Capacity | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| Camera | USB Camera |
| Product Name | POS Motherboard |
|---|---|
| Model | JLD-P02 |
| Material | RF4 |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 125mm*90mm*1.6mm |
| Product Name | Embedded Linux Board |
|---|---|
| Operation System | ANDROID11,Ubuntu20.04, Debian 10 |
| USB Interface | USB3.0 X2 USB 2.0*4 |
| Network | Support 10MHZ/100MHZ1000MHZ LAN And 2.4G Wireless WIFI |
| Solution | RK3568 |
| Product Name | Linux Embedded Board |
|---|---|
| Power Supply | DC12V/3A Input |
| USB Interface | USB3.0 X2 USB 2.0*4 |
| Camera | Support USB Camera |
| Customization | YES |
| Product Name | Embedded ARM Board JLD-P03 |
|---|---|
| CPU | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor, With The Highest Frequency Of 2.0GHz |
| ROM | 16G 32G 64G 128G |
| RAM | 2G 4G 8G |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Product Name | Embedded Linux Motherboard |
|---|---|
| Touch Panel | I2C And USB Port Touch Panel |
| Camera | USB Camera |
| USB Port | Inner USB 2.0 Socket*5、external USB 2.0 HOST*4、OTG*1 |
| Wireless | 2.4G/5G WiFi BT |
| Product Name | Embedded Linux Motherboard JLD-P08 |
|---|---|
| USB Port | Inner USB 2.0 Socket*5、external USB 2.0 HOST*4、OTG*1 |
| Wireless | 2.4G/5G WiFi BT |
| Serial Port | TTL(1-5)、RS232(2-4) |
| Power Supply | DC12V3A Input(Printer Not Included) |
| Product Name | Embedded Linux Motherboard JLD-A09 |
|---|---|
| Display | Support LVDS(Dual 8,1920*1080),EDP,MIPI,HDMI |
| Audio Output | Stereo, Support Dolby |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| Model | JLD-A09 |
| Product Name | Linux Motherboard |
|---|---|
| PCB Size | 146mm*70mm*1.6mm |
| OS | Android |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch |
| Camera | USB Camera |