| Nazwa produktu | wbudowana płyta ramienia |
|---|---|
| Procesor | RK3588 ośmiordzeniowy 4 * Cortex-A76 + 4 * Cortex-A55, o najwyższej częstotliwości 2,8 GHz |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 |
| Warstwa PCB | Płyta 8-warstwowa |
| Port szeregowy | Łącznie 5 typów opcjonalnych, TTL (1-5 szt.), RS232 (0-4 szt.), RS485 (0-2 szt.) |
| Nazwa produktu | 16G-128G Opcjonalna płyta główna POS z wyjściem wideo HDMI i panelem dotykowym I2C/interfejs USB TP |
|---|---|
| Wyjście wideo | HDMI |
| RTC | Wspieraj pamięć zegara zasilania, automatyczna moc włączona i wyłączona |
| Pojemność pamięci RAM | 2G/4G/8G DDR4 Opcjonalnie |
| Kamera | Kamera USB |
| Nazwa produktu | Płyta główna POS |
|---|---|
| Model | JLD-P02 |
| Tworzywo | RF4 |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 125 mm*90 mm*1,6 mm |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta Linux |
|---|---|
| System operacyjny | Android11, Ubuntu20.04, Debian 10 |
| Interfejs USB | USB3.0 x2 USB 2.0*4 |
| Sieć | Obsługa 10 mHz/100MHz1000MHz LAN i 2,4G bezprzewodowego Wi -Fi |
| Rozwiązanie | RK3568 |
| Nazwa produktu | Linux Embedded Board |
|---|---|
| Zasilanie | Wejście DC12V/3A |
| Interfejs USB | USB3.0 x2 USB 2.0*4 |
| Kamera | Wsparcie dla kamery USB |
| Personalizacja | Tak |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta ARM JLD-P03 |
|---|---|
| Procesor | RK3568 Procesor Cortex-A55 o czterech rdzeniach 64-bitowy, o najwyższej częstotliwości 2,0 GHz |
| ROM | 16G 32G 64G 128G |
| BARAN | 2G 4G 8G |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Nazwa produktu | wbudowana płyta główna Linux |
|---|---|
| Panel dotykowy | Panel dotykowy I2C i USB |
| Kamera | Kamera USB |
| Port USB | Wewnętrzne gniazdo USB 2.0*5 、 Zewnętrzny host USB 2.0*4 、 OTG*1 |
| Bezprzewodowy | 2,4G/5G WiFi Bt |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna Linux JLD-P08 |
|---|---|
| Port USB | Wewnętrzne gniazdo USB 2.0*5 、 Zewnętrzny host USB 2.0*4 、 OTG*1 |
| Bezprzewodowy | 2,4G/5G WiFi Bt |
| Port szeregowy | TTL (1-5 )、 RS232 (2-4) |
| Zasilanie | DC12V3A WEJŚCIE (drukarka nie jest wliczona) |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna Linux JLD-A09 |
|---|---|
| Wyświetlacz | Obsługa LVDS (Dual 8, 1920*1080) EDP, MIPI, HDMI |
| Wyjście audio | Stereo, wsparcie Dolby |
| Rozmiar PCB | 158 mm*95 mm*1,5 mm |
| Model | JLD-A09 |
| Nazwa produktu | Płyta główna Linux |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 146 mm*70 mm*1,6 mm |
| system operacyjny | ANDROID |
| RTC | Obsługuj pamięć zegara zasilania, obsługuj automatyczny przełącznik |
| Kamera | Kamera USB |