| Model | Wbudowana płyta ARM dla maszyny KIOSK POS |
|---|---|
| Port szeregowy | Wsparcie TTL 、 RS232 |
| Ethernetu | Obsługa 1000 MHz |
| Interfejs USB | USB HOST/OTG |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Słowa kluczowe | Pos Machine Maszyna, płyta główna RK3576, 6T Tops NPU Board |
|---|---|
| GPU | Arm Mali-G52 MC3 |
| Typ karty pamięci | TF CARD |
| Rozmiar PCB | 102 mm*146 mm |
| Ekran dotykowy | Ekran dotykowy interfejsu I2C i USB |
| Interfejs USB | USB HOST/OTG |
|---|---|
| Kamera | Wsparcie dla kamery USB |
| Zasilacz | Wejście DC12V3A |
| RTC | Wspieraj pamięć zegara zasilania, automatyczna moc włączona i wyłączona |
| Ethernet | 10/100m |
| Model nr | JLD-A06 |
|---|---|
| EMMC | 16G/32G/64G/128G Opcjonalnie |
| CPU | RK3399 |
| Scenariusz aplikacji | Wyświetlacz komercyjny |
| Zasilacz | DC12V3A WEJŚCIE 7.4 V BAZTÓW litowo-jonowy |
| Product name | Fanless Rockchip RK3288 CPU Android 10.0 Onboard 2GB Memory 8GB ROM Wifi motherboard PCBA JLD076 |
|---|---|
| Memory | 2.2G DDR3 or 4G DDR3 |
| Storage | 3.8G ~64G for option(open board standard is 8G ) |
| Type | Multilayer pcb |
| Material | RF4 |
| Product name | Android 10 Android Embedded Board and Linux Operating System RK3399 Industrial ARM board Support M.2 SSD |
|---|---|
| Cpu | RK3399 Dual Cortex-A72 + Quad Cortex-A53 Size CPU Structure, Maximum Frequency 1.8GHz |
| Internet | RJ45, Support 10M/100M/1000M Ethernet |
| Touch Screen | I2C Interface |
| Operating System | Android 7.1/Android 10 / Linux |
| Produkt | Linux Embedded Board |
|---|---|
| GPIO | Wsparcie |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rozmiar LCD Opcjonalnie | 7/8/10.1/13.3/15,6/18,5/21,5 itd. |
| Interfejs USB | USB3.0 x2 USB 2.0*4 |
| Nazwa produktu | Linux Embedded Board |
|---|---|
| Procesor | Czterordzeniowa architektura kory A17 RK3288, a najwyższa częstotliwość czterordzeniowej wynosi 1,8 |
| Wyjście audio | stereo, wspieraj społeczne efekty dźwiękowe |
| Pojemność EMMC | Opcje 8G/16G/32G/64G/128G |
| Obsługa karty pamięci | Karta TF do 32G |
| Nazwa | Wbudowana płytka ARM dla terminala samoobsługowego |
|---|---|
| Interfejs USB | USB HOST/OTG |
| Ethernetu | Obsługa 1000 MHz |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta ARM JLD-P03 |
|---|---|
| Sieć bezprzewodowa | 2,4 g/5G bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi -Fi |
| System operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Składowanie | 16 GB-128 GB EMMC + TF-CARD-Niezawodna pamięć dla systemu operacyjnego, aplikacji i dzienników. |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |