| Zasilanie | Wejście DC12V3A |
|---|---|
| EMMC | Opcja 16G-128G |
| Rozmiar PCB | 100 mm * 80 mm |
| Wi-Fi | 2,4G/5G WiFi Bt |
| Interfejs USB | Wewnętrzne USB 2.0 (7 szt.), Zewnętrzny USB 2.0 (1 PC), zewnętrzny OTG (1 szt.) |
| Camera | To Support A USB Camera |
|---|---|
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR4 Optional |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch Function |
| Operating System | ANDROID11, Ubuntu20.04, Etc |
| USB Interface | USB 3.0 HOST / OTG |
| Rodzaj | Wielowarstwowa płytka drukowana |
|---|---|
| Materiał | RF4 |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 140 mm*91 mm*1,6 mm |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| system operacyjny | Android7.1 |
|---|---|
| RTC | Obsługuje pamięć zegara, gdy jest wyłączona, obsługuje automatyczną restart i wyłącza |
| Panel dotykowy | Obsługuj wielopunktowy ekran dotykowy pojemnościowy. |
| Zasilanie | Wejście DC5V/3A; Bateria litowa 3,7 V. |
| Baran | 2G /4G LPDDR4 |
| Aplikacja | Maszyna POS, skala elektroniczna AI itp. |
|---|---|
| Marka | Klejnot |
| OEM | Wsparcie |
| Sieć bezprzewodowa | 2,4G/5G WiFi Bt |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Nazwa | Android Development Board |
|---|---|
| Marka | Klejnot |
| Port szeregowy | Wsparcie TTL i RS232 |
| USB | USB 2.0/ OTG |
| Pamięć | Opcja 2G/ 4G LPDDR3 |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
|---|---|
| Zasilanie | Wejście DC12V3A |
| Rozmiar PCB | 140 mm*91 mm*1,6 mm |
| Wi-Fi | 2,4G/5G WiFi Bt |
| eMMC | Opcja 16G-128G |
| Pamięć | Opcja 2G/4G/8G DDR4 |
|---|---|
| Wi-Fi | 2,4G/5G WiFi Bt |
| Port seryjny | 4 W sumie, opcja typów,TTL(1-4)、RS232(0-3)、RS485(0-2) |
| Kamera | Kamera USB |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Pamięć | Opcja 2G/4G LPDDR3 |
|---|---|
| Wi-Fi | 2,4G bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi -Fi |
| OS | Android |
| EMMC | Opcja 16G-128G |
| Interfejs USB | Wewnętrzne USB 2.0 (7 szt.), Zewnętrzny USB 2.0 (1 PC), zewnętrzny OTG (1 szt.) |
| OEM | Wsparcie |
|---|---|
| Sieć bezprzewodowa | 2,4G/5G WiFi Bt |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Ethernet | 10/100/1000m |
| Rozmiar PCB | 102 mm*146 mm |