| RAM Kapasitesi | 2G/4G/8G DDR4 isteğe bağlı |
|---|---|
| Sıcaklık | -20 °- 80 ℃ |
| işlemci tipi | RK3568 dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci, maksimum frekans 2.0GHz |
| FLAŞ bellek | 16G-128G isteğe bağlı |
| Serili Port | 7 Toplamda, İsteğe bağlı Tipler, TTL (1-7 Pcs), RS232 (0-6 Pcs), RS485 ((0-2 Pcs) |
| İsim | Self Servis Terminali için Gömülü ARM Kartı |
|---|---|
| USB arayüzü | USB HOST/OTG |
| ethernet | 1000 MHz destek |
| Katman | 4 |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| Ürün adı | Gömülü Endüstriyel ARM Anakart |
|---|---|
| WİFİ | 2.4G/5G Wi-Fi BT |
| İşletim Sistemi | ANDROID11/LinuxUbuntu |
| PCB Katmanı | 8 Katmanlı Tahta |
| Seri Bağlantı Noktası | Toplamda 5, Opsiyonel Türler,TTL(1-5 adet)、RS232(0-4 adet)、RS485(0-2 adet) |
| Türü | çok katmanlı pcb |
|---|---|
| Malzeme | RF4 |
| Katman | 4 |
| PCB boyutu | 140mm*91mm*1.6mm |
| işletim sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Seri bağlantı girişleri | TTL (1-7 PC), RS232 (0-6 PC), Rs485 (0-2 PC) |
|---|---|
| Ürün Adı | Android Ana kartı |
| Dolgu Işığı | 12V doldurma ışığı (kontrol edilebilir anahtar) |
| işlemci | Dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci |
| Veri deposu | 2GB/4GB/8GB |
| Ürün adı | RK3568 RK3588 Endüstriyel Anakart |
|---|---|
| Hafıza | 2G/4G/8G DDR4 İsteğe Bağlı |
| EMMC | 16G-128G İsteğe Bağlı |
| PCB Katmanı | 8 Katmanlı Tahta |
| Seri Bağlantı Noktası | Toplamda 5, Opsiyonel Türler,TTL(1-5 adet)、RS232(0-4 adet)、RS485(0-2 adet) |
| Hafıza | 2G/4G/8G DDR4 İsteğe Bağlı |
|---|---|
| RTC | Kapanma Saat Belleği Desteği , Otomatik Açma ve Kapama |
| İşletim Sistemi | Android 11/ LinuxUbuntu |
| WİFİ | 2.4G/5G Wi-Fi BT |
| Seri Bağlantı Noktaları | Toplamda 5, Opsiyonel Türler,TTL(1-5 adet)、RS232(0-4 adet)、RS485(0-2 adet) |
| Ethernet | 10/100/1000M |
|---|---|
| PCB Size | 170mm*170mm |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Display | Support LVDS(dual 8),EDP,MIPI,HDMI,VGA |
| Type | Multilayer pcb |
|---|---|
| Material | RF4 |
| Layer | 6 |
| PCB Size | 170mmX170mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Limanlar | Wi-Fi, USB 2.0, Ekran Bağlantı Noktası, Ethernet, USB 3.0 |
|---|---|
| Ürün Durumu | Yeni |
| Veri deposu | DDR4, 2G/4G/8G |
| CPU Türü | Rockchip |
| İşletim Sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |