| Product Name | POS Main Board |
|---|---|
| OS | Android 11 |
| Serial Port | Support TTL、RS232 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Camera | To Support A USB Camera |
|---|---|
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR4 Optional |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch Function |
| Operating System | ANDROID11, Ubuntu20.04, Etc |
| USB Interface | USB 3.0 HOST / OTG |
| Product Name | Turnstile System Embedded ARM Motherboard |
|---|---|
| Firmware Update Support | OTA |
| Port Placement | USB, HDMI |
| Memory Capacity | 2G/4G DDR3 |
| Storage Capacity | 8G ~ 64G EMMC |
| Product Name | Embedded ARM Motherboard JLD-P05 |
|---|---|
| CPU | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor, The Highest Frequency Is 2.0GHz |
| OEM/ ODM | Support |
| GPU | Mali-G52GPU |
| OS | ANDROID 11/ Linux Ubuntu |
| Product Name | Embedded ARM Motherboard |
|---|---|
| Products Status | Stock |
| Application | POS Machine KIOSK |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| PCB Size | 125mm*90mm |
| Product Name | Embedded Motherboard Rockchip RK3568 JLD-P03 |
|---|---|
| CPU | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor, With The Highest Frequency Of 2.0GHz |
| ROM | 16G 32G 64G 128G |
| RAM | 2G 4G 8G |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Product | Linux Embedded Board |
|---|---|
| GPIO | Support |
| Warranty | 1 Year |
| Lcd Size Optional | 7/8/10.1/13.3/15.6/18.5/21.5 Etc. |
| USB Interface | USB3.0 X2 USB 2.0*4 |
| Product Name | Interactive Touch Screen Android Motherboard |
|---|---|
| PCB Size | 140mm*91mm*1.6mm |
| RTC | Support Power-off Clock Memory And Automatic Power On And Off |
| Application | Commercial Display |
| OEM | Welcome |
| Cpu Frequency | 1.8 GHz |
|---|---|
| Cpu | RK3568 Quad-core |
| Warranty | 1 Year |
| Network | Support 10MHZ/100MHZ1000MHZ LAN And 2.4G Wireless WIFI |
| Video Output | Support LVDS (1920*1080),EDP(2560*1440), MIPI Format Video Output |
| Product Name | Rockchip Rk3568 Android Board Quad Core Industrial Arm Board Android 11 Embedded Pcb Mainboard |
|---|---|
| Material | RF4 |
| Type | Multilayer Pcb |
| Layer | 6 |
| PCB Size | 170mmX170mm |