| Model | Embedded ARM Board For KIOSK POS Machine |
|---|---|
| Serial Port | Support TTL、RS232 |
| Ethernet | Support For 1000 MHZ |
| USB Interface | USB HOST/OTG |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| Key Words | Pos Machine Mainboard, RK3576 Motherboard, 6T TOPS NPU Board |
|---|---|
| GPU | ARM Mali-G52 MC3 |
| Memory Card Type | TF-CARD |
| PCB Size | 102mm*146mm |
| Touch Screen | I2C And USB Interface Touch Screen |
| USB Interface | USB HOST/OTG |
|---|---|
| Camera | Support USB Camera |
| Power Supply | DC12V3A Input |
| RTC | Support Power-off Clock Memory,automatic Power On And Off |
| Ethernet | 10/100M |
| Model NO. | JLD-A06 |
|---|---|
| Emmc | 16g/32g/64G/128g Optional |
| CPU | RK3399 |
| Application Scenario | Commercial Display |
| Power Supply | DC12V3A Input 7.4V Li-ion Battery |
| Product Name | Fanless Rockchip RK3288 CPU Android 10.0 Onboard 2GB Memory 8GB ROM Wifi Motherboard PCBA JLD076 |
|---|---|
| Memory | 2.2G DDR3 Or 4G DDR3 |
| Storage | 3.8G ~64G For Option(open Board Standard Is 8G ) |
| Type | Multilayer Pcb |
| Material | RF4 |
| Product Name | Android 10 Android Embedded Board And Linux Operating System RK3399 Industrial ARM Board Support M.2 SSD |
|---|---|
| Cpu | RK3399 Dual Cortex-A72 + Quad Cortex-A53 Size CPU Structure, Maximum Frequency 1.8GHz |
| Internet | RJ45, Support 10M/100M/1000M Ethernet |
| Touch Screen | I2C Interface |
| Operating System | Android 7.1/Android 10 / Linux |
| Product | Linux Embedded Board |
|---|---|
| GPIO | Support |
| Warranty | 1 Year |
| Lcd Size Optional | 7/8/10.1/13.3/15.6/18.5/21.5 Etc. |
| USB Interface | USB3.0 X2 USB 2.0*4 |
| Product Name | Linux Embedded Board |
|---|---|
| CPU | RK3288 Quad-core Cortex-A17 Architecture, And The Highest Frequency Of The Quad-core Is 1.8 GHZ |
| Audio Output | Stereo, Support The Social Sound Effects |
| EMMC Capacity | 8G/16G/32G/64G/ 128G Options |
| Memory Card Support | TF Card Up To 32G |
| Name | Embedded ARM Board For Self-Service Terminal |
|---|---|
| USB Interface | USB HOST/OTG |
| Ethernet | Support For 1000 MHZ |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| Product Name | Embedded ARM Board JLD-P03 |
|---|---|
| Wireless Network | 2.4G/5G Wireless WIFI Internet Access |
| Operating System | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Storage | 16GB–128GB EMMC + TF-Card – Reliable Storage For OS, Apps, And Logs. |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |