| Ram Capacity | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
|---|---|
| Temperature | -20°- 80℃ |
| Processor Type | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor, Maximum Frequency 2.0GHz |
| Flash Memory | 16G-128G Optional |
| Serial Port | 7 In Total, Optional Types, TTL (1-7 Pcs), RS232 (0-6 Pcs), RS485(0-2 Pcs) |
| Name | Embedded ARM Board For Self-Service Terminal |
|---|---|
| USB Interface | USB HOST/OTG |
| Ethernet | Support For 1000 MHZ |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| Product Name | Embedded Industrial ARM Motherboard |
|---|---|
| WIFI | 2.4G/5G WiFi BT |
| OS | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial Port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Type | Multilayer Pcb |
|---|---|
| Material | RF4 |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 140mm*91mm*1.6mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Serial Ports | TTL (1-7 Pcs), RS232 (0-6 Pcs), RS485(0-2 Pcs) |
|---|---|
| Product Name | Android Motherboard |
| Fill Light | 12V Fill Light (controllable Switch) |
| Processor | Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor |
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| Product Name | RK3568 RK3588 Industrial Motherboard |
|---|---|
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial Port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Wifi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Serial Ports | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Ethernet | 10/100/1000M |
|---|---|
| PCB Size | 170mm*170mm |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Display | Support LVDS(dual 8),EDP,MIPI,HDMI,VGA |
| Type | Multilayer Pcb |
|---|---|
| Material | RF4 |
| Layer | 6 |
| PCB Size | 170mmX170mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Ports | Wi-Fi, USB 2.0, Display Port, Ethernet, USB 3.0 |
|---|---|
| Item Condition | New |
| RAM | DDR4, 2G/4G/8G |
| Cpu Type | Rockchip |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |